Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 23:35, 07 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
marzena napisał(a)
Irenko, nagromadziłaś mnóstwo pięknych roślin, pozdrawiam


Marzenko, chyba za dużo, bo mam za dużo pracy, wiem, ze inaczej bym zrobiła, gdybym startowała od zera, ale teraz jakoś porządkuję i raczej pielęgnuję
mimo, to w sezonie, gdy wszystko kwitnie, jest bajecznie, ale jak pomyślę o jesieni...włos juz mi się jeży!
tu mus plewić, ciąc bukszpany, usunąc czosnki, które juz pzrekwitły i nijak nie mogę tu dotrzec
Marzenko pozdrawiam, jutro zajrzę do wszystkich
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dasia 23:41, 07 lip 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
irena_milek napisał(a)




To zdjęcie jak fotomontaż - czosnki w różnych fazach rozwoju, super.
____________________
Biały domek pod lasem
Milka 23:47, 07 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no faktycznie
mozna sie ubawic
pozdrawiam Dasiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 00:01, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
monteverde napisał(a)
Cytuję:" wczoraj pod przymusem Zygiego koło 1 pojechaliśmy na pogotowie, bo noga czarna, chodzić już nie mogłam, skóra zaczęła odpadać i ku przestrodze innych też to piszę; obejrzało mnie 2 lekarzy, konsultacje i okazuje się, ze to ukąszenie szerszenia; dostałam zastrzyki, leki na 10 dni i maść; noc miałam straszną, temperatura i dreszcze, poty, jak kąpiel w basenie, skurcze nóg, normalnie szok, ale za to rano, jak odnowiona, powoli wszystko ustępuje, czuję się jak nowo narodzona; powiedzieli, że szczęście miałam, że w szyję mnie nie ciachnął, to byłby problem; takie małe stworzenie, a taki ból potrafi zadać!
Zygi ci dziękuje i cieszy się, że się podoba" Irenko jak dobrze, żeś posłuszna żona, mogło się bardzo źle skończyć ja mam te paskudy na tarasie, ale jak na razie tylko jeden mnie gonił jak byś coś chciała to na priv kuruj się pozdrawiam


Aniu, juz lepiej dzięki kochana; u nas tez ich sporo, dziś koło kapelusza mi przeleciał, juz okutana pracuję w ogrodzie, a było gorąco, jednak tyle tego, ze mus uważać
ta zakwitła w dwóch kolorach

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
monteverde 00:07, 08 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
w tym roku nie mam ani jednej calii no może jedna się znajdzie ale tych czerwonych nie miałam, śliczne moje niektóre róże jak przekwitają to blednąa ta biała różyczka to?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Konstancja30 00:10, 08 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
przepiękna ta calla ... i co ja teraz zrobię ? ... ... w którymś z angielskich ogrodów zakochałam się w białych ... tu w tej chyba ceglastej ... obie ? nie bo flaga mi wyjdzie ...

kiedy się sadzi cebule ? ... i czy wykopujesz je na zimę ? ... czytałam i nie pojęłam instrukcji w sklepie ... zakręciło mi neuronem poplątanie z uprawą doniczkową - jakies 2 miesiące spoczynku ... wolę do ziemi ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Evchen 01:12, 08 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Irenko, nie ma co bagatelizować takich odczynów po ukąszeniu. Dobrze, że jednak wybrałaś się do lekarza, ale szkoda, że tak póżno! Trzeba Cię mieć na oku, gdyby - odpukać - znowu się coś takiego przydarzyło! ...

Ogród pięknieje w oczach, ale wyobrażam sobie, ile pracy wymaga ... Rośliny rozrastają się faktycznie szybciej niż oczekujemy.. dotyczy to też niestety chwastów
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
barbara_kraj... 02:06, 08 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No, uporałam się z wieloma stronami i jestem pełna podziwu dla Twego ogrodu, Irenko

U mnie nie ma szerszeni, ale są kleszcze! Jednego usunąć musiał lekarz w przychodni, drugiego usunęłam sama. Czegoś podobnego nie było dotąd, na działce czułam się bezpiecznie, teraz uważać trzeba!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madzenka 06:33, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Irenko z niecierpliwością będę czekała na fotki traw
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Debra 11:38, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Czerwone kalie są zjawiskowe. Jak u nich z liśćmi? tzn. czy są jakieś po kwitnieniu, jak długo sa te cudne kwiaty?

Pozdrawiam i zdrowia życzę

Fajne zdjęcia na FB, tacy romantycznie rozmarzeni tam jesteście. Jak na jakimś honeymoon
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies