Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Lena 12:18, 07 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Irenko,u mnie mróz,wiatr i oczywiście śnieg
Miłego dnia
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Milka 12:24, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To tak jak u mnie dopiero byłam u ciebie, ha, ha...telepatia?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Lena 12:28, 07 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ano - też sie uśmiechnęłam
Irenko czy zaczęłaś juz przygotowania do Świąt? Tradycyjnie ?
Czuję że u Ciebie ,to pełen dom gości ,niezwykle rodzinna i wesoła atmosfera. Ale jesteś tak radosną osoba że i ludzie wokół Ciebie powinni tacy być
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Gardenarium 13:31, 07 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko, szarość mnie przeraża i ta mała ilość słońca...jak to wytrzymamy? Dobrze, że są święta. szybko zleci, potem styczeń - może jakiś wyjeździk króciutki, luty zleci i wiosna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Urszulla 14:01, 07 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Przyleciałam zimę u Ciebie zobaczyć.....nasypało równo wczoraj wszędzie.....a oprócz prognoz nic tego nie zapowiadało
A wianki dasz radę...łatwe.....inspiracji pełno.....a z dziewczynami będzie rzeczywiście milej powymyślać.....kolorystykę sobie tylko ustal, bo potem jak jest tego za dużo to człowiek sam nie wie czego chce......to tak jak z ogrodem bez planu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Przetacznik 14:05, 07 gru 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544




Bardzo lubię takie widoki, jakoś tak czysto, zdrowo, a jak choć trochę słońca to i wcale nie smutno
Pozdrawiam Irenko
____________________
Milka 14:39, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Lena napisał(a)
Ano - też sie uśmiechnęłam
Irenko czy zaczęłaś juz przygotowania do Świąt? Tradycyjnie ?
Czuję że u Ciebie ,to pełen dom gości ,niezwykle rodzinna i wesoła atmosfera. Ale jesteś tak radosną osoba że i ludzie wokół Ciebie powinni tacy być


Lena, co roku mam tremę, a potem jak już wszystko zrobione jestem zadowolona, a w tm roku są maluchy i chcę więcej wymyślić i też, żeby nie było nudno...córka już podpowiada kaalmbury, inni też coś wymyślą..chodzi o to żeby oprócz jedzenia i siedzenia było coś do smiechu i wesoło i coś magicznego
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:40, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Irenko, szarość mnie przeraża i ta mała ilość słońca...jak to wytrzymamy? Dobrze, że są święta. szybko zleci, potem styczeń - może jakiś wyjeździk króciutki, luty zleci i wiosna

Danusiu, ja co roku żyję ...aby do 21 lutego, Zygi ma wtedy urodziny i dzień już jasny i latam po ogrodzie i słońce, a tak zima mnie przytłacza, nastrój idzie w dół!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:42, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Przyleciałam zimę u Ciebie zobaczyć.....nasypało równo wczoraj wszędzie.....a oprócz prognoz nic tego nie zapowiadało
A wianki dasz radę...łatwe.....inspiracji pełno.....a z dziewczynami będzie rzeczywiście milej powymyślać.....kolorystykę sobie tylko ustal, bo potem jak jest tego za dużo to człowiek sam nie wie czego chce......to tak jak z ogrodem bez planu


no dokładnie jak z ogrodem...ale nie wiem nadal...błądzę póki co ..
nawet tej kolorystyki nijak nie mogę wybrać, chyba zacznę sobie coś narzucać, do wyboru 3; srebra wersja, lub złota, lub czerwień...sama nie wiem!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:44, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Przetacznik napisał(a)




Bardzo lubię takie widoki, jakoś tak czysto, zdrowo, a jak choć trochę słońca to i wcale nie smutno
Pozdrawiam Irenko

Weroniko, dziś rzeczywiście piękny dzień, tylko szkoda, ze tak krótko trwa; zanim dotrę do domu, jest 20 albo później i mam wrażenie, że tylko noc wciąż trwa!
ale plus znalazłam jest jaśniej dzięki temu, że śnieg spadł
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies