Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 12:33, 23 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ev, oczywiście i wielkie dzięki
widziałam zmiany...super!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 12:40, 23 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
irena_milek napisał(a)
Podzielę się, ale jeszcze chwilkę to potrwa
może szybciej jednak, bo u ciebie naprawdę już tylko drobiazgi do zrobienia i tylko będziesz pielęgnować, a na kawce to wszystkie się zjawimy
a tak w ogóle, to nie głupi pomysł, zjawić się, plewić szybko całą grupą i potem kawka i przyjemności i gospodyni jak nic ma z głowy 2 tygodnie bez plewienia

To czekam cierpliwie
Drobiazgi? U mnie? Kochana, w tym roku miała być wymurowana donica z ogniskiem, a w przyszłym oczko wodne i jeszcze nawadnianie... Sama grubsza robota
Wiesz, np. u Madżenki pomysł grupowego plewienia nie zrujnowałby dziewczynom kręgosłupów, ale u mnie... nie chciałabym mieć Was na sumieniu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 12:43, 23 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
A, te plany to twórcze, tworzenie czegoś nowego! i u ciebie nie zrujnuje, akurat plewienie lubię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 13:05, 23 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Przeczytałam u Julci, że jeszcze dalii nie wykopałaś Irenko Dobrze, że nie zostałam sama.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
eliza3 13:52, 23 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Irenko, pozdrawiam. U Ciebie tak pięknie, a Ty znowu się do czegoś przymierzasz... jakaś burza mózgów... że Ty też na miejscu spokojnie nie umiesz usiedzieć
Już Ci pisałam, że jesteś chyba najbardziej pracowitą ogrodowiczanką, trudno nadążyć za Tobą...
Oczywiście będziemy kibicować
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Milka 14:00, 23 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Przeczytałam u Julci, że jeszcze dalii nie wykopałaś Irenko Dobrze, że nie zostałam sama.


we dwie raźniej ale jeszcze ciepło i kwitną, więc zostawię póki się da, a potem wykopię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 14:01, 23 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
eliza3 napisał(a)
Irenko, pozdrawiam. U Ciebie tak pięknie, a Ty znowu się do czegoś przymierzasz... jakaś burza mózgów... że Ty też na miejscu spokojnie nie umiesz usiedzieć
Już Ci pisałam, że jesteś chyba najbardziej pracowitą ogrodowiczanką, trudno nadążyć za Tobą...
Oczywiście będziemy kibicować


to kibicowanie pomoże zobaczymy co się urodzi z tej burzy mózgów, lekko nie będzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ana_art 14:03, 23 paź 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
łomatko rewolucje w gazonach? mów szybko co wykombinowałaś. Ja jeszcze w tym tygodniu zamierzam opbsadzic gazony z drugiej strony cisami, kilka drobnych nasadzeń i finito w tym roku bo od piątku zimnicę nadają
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Milka 14:29, 23 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jeszcze ciut cicho sza, bo ten co się napracował nie wie o zmianach
a jak mówiłam, są 3 opcje i zobaczę,..no potrwa to ciut; u ciebie jest już dobrze, więc nie rozwalaj niczego
a ja wierzę, że po tej zimnicy znowu ciepło i tak do 20 grudnia będzie jeszcze grabi nie chowam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eliza3 16:16, 23 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Irenko, aby się spełniła Twoja prognoza pogody W takim razie ja też będę trzymać grabie w pogotowiu
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies