Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

grupa_trzyma... 00:01, 24 paź 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Irenko, jak ja mogłam? Jak to możliwe, że przegapiłam?
Przyjmiesz spóźnione ale płynące z głębi serca życzenia wszystkiego NAJ?
Wszystkiego najlepszego!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Urszulla 02:05, 24 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Irenko- cieszę się że poszalejesz, więc Ci pogody dobrej życzę.
Zmiany,zmiany,zmiany-będziemy kibicować
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Klamber 06:20, 24 paź 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Irenko, widzę że jesień u Ciebie adna się zrobiła u mnie już po już gołe badyle. Co to jest na tej fotce, to pomarańczowe i żółte. Pierwsze to chyba peruczka a drugie pewnie klonik.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Milka 15:04, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Rewolucje....... jeszcze w tym roku????? ... tyś oszalała.... zaczniesz wiosną Już późno na zmiany..... ja tylko przesadzę jabłonkę..... miałam jeszcze ostrokrzewa i hibiskusa.. ale zostawiam na wiosnę....
I też pełna głowa pomysłów.. tyle, że tym razem mój M się wykazuje inwencją ..... czyżby ta choroba ogrodnika była zaraźliwa??????


oj zaraźliwa, ale nie wszystkie moje pomysły, czy też podpowiedzi spodobają się M., i tu najtrudniejszy kawałek; w tym roku nie zdążę, więc póki co, zrobię to co zdążę, ale efekt chyba w pełni zobaczę za rok
toś zadowolona z inwencji eMa?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:05, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasik778 napisał(a)


i jesień, mgła i duża wilgotność...ale i słońce i kolory



Bukiet chryzantem przed budą... u Irenki nawet pieski mają ukwiecone Która piesa ma tak ukwieconą budę??


u mnie psy miały przed budami w tym roku pacioreczniki pomysł okazał się dobry, bo i kwiatki i cień dla psiaków
twój ma energetyczną wiązankę przed budą

jak to miło, ze jest nas więcej z tymi pomysłami jarzy ta chryzantema jak słońce, nawet jak buro jest
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:07, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
kasik778 napisał(a)


a co Ty zamierzasz we srodę przesadzać? Kazałyscie mi wystopować jesiennie, a same w wirze pracy? jakie piekne sloneczne foty dodałaś to chyba z przed weekendu bo od weekendu u mnie bardzo mgliście...


no widzisz, też myślałam, ze zastopuję, a tu tyle mam do zmian, ręce świerzbią, by jak najszybciej za to się chwycić; i myślę o gazonach, chyba będzie eksmisja, rozwalanie i zmiany, i to w dwóch miejscach, ale czy przed zimą dam radę?
foty robiłam w weekend, było bardzo słonecznie i ciepło, chodziłam w krótkim rękawku, a mgła była tak do 9, a potem ustała, za to poniedziałek bardzo mglisty; dziś już lepiej
zerknę za chwilę, co u ciebie



hmmmm czyżby to te gazony, którymi ostatnio się zachwycałam? a co Irenko tam planujesz i czemu je zmieniasz? jednak szalony wulkan energii z ciebie


trwa burza mózgów, na razie mam 3 opcje, nie wiem, co zwycięży...wszystkie za i przeciw trzeba rozważyć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:08, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Irenko, jak ja mogłam? Jak to możliwe, że przegapiłam?
Przyjmiesz spóźnione ale płynące z głębi serca życzenia wszystkiego NAJ?
Wszystkiego najlepszego!


oczywiście, ze przyjmuję!!! i dzięki i podziwiam twoje wielkie zmiany!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:11, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Urszulla napisał(a)
Irenko- cieszę się że poszalejesz, więc Ci pogody dobrej życzę.
Zmiany,zmiany,zmiany-będziemy kibicować


do któregokolwiek wątku nie trafię, wszędzie o zmianach i planach do rozwiązania zimą słyszę, więc i u mnie to samo; wyznaczam sobie cele i po kawałku chcę je realizować, bo wiem czego mi brak w moim ogrodzie no i ogród, to żywe dzieło, w nieustannym ruchu i zmianach, choćby przez pory roku i proces dojrzewania
pozdrawiam Ula
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 15:12, 24 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Klamber napisał(a)
Irenko, widzę że jesień u Ciebie adna się zrobiła u mnie już po już gołe badyle. Co to jest na tej fotce, to pomarańczowe i żółte. Pierwsze to chyba peruczka a drugie pewnie klonik.


Witaj Robert, dawno cię nie było
jesień widoczna po ilości liści, ale akurat grabienie lubię, tylko zawsze mam obawy, że nie wygrabię wszystkiego przed zimą, wyjątkowo w tym roku nie mam takich obaw

pierwsze to faktycznie Perukowiec Podolski a drugi to tulipanowiec
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 15:16, 24 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Irenko, gdzie ja miałam głowę?
Wybaczyć sobie nie mogę, to i nie oczekuję, że Ty mi wybaczysz

Spóźnione, ale szczere, z serca płynące życzenia przyjmij i ode mnie:

w ogrodzie - wszystkiego, co najpiękniejsze,

w życiu - wszystkiego, co najlepsze,

w duszy - spokoju, pogody i harmonii.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies