Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 07:20, 25 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To wspaniale w wieży jest nastrojowo, jadłam tam kilka razy i ta sentymentalna podróż...będzie cudnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaWB 07:26, 25 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Irenko, ale miałaś świetne Imieniny ! Szefowa zmiany namaściła, no to będzie się działo ależ jestem już ciekawa efektów Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Milka 07:33, 25 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wyjątkowe Kasiu, a rady Danusi niesamowite, zresztą pisałam wcześniej, jak już mnie nosi
będę pokazywać, co zmieniam za radą Danusi, zrobi się spójnie, bo jednak ciut chaosu jest
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
KasiaWB 07:41, 25 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
spotkanie z Danusią i ogrodowiskowe zawsze jest wyjątkowe jedno spojrzenie i Szefowa wszystko wie i daje świetne rady i co najważniejsze ..... efekt jest widoczny od razu ) Irenko, jest pięknie a będzie jeszcze lepiej
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
sylllwia 07:49, 25 paź 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Irenka ależ miała gości Pozdrawiam
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
agniecha973 07:53, 25 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No spotkania pozazdrościć! Irenko, a ja myślałam, że Ty już tylko dopieszczać będziesz, a tu takie zmiany się szykują. Pięknie pokazany ogród - okiem Danusi tym razem.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Milka 08:01, 25 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tak właśnie Kasiu myślę i podziwiam Danusię, wspaniała osoba i do tego bardzo skromna..i oczywiście Witek, jak patrzę na wszystkie prace w jego wykonaniu, zachwytom nie ma końca ale chyba wszyscy to podziwiamy

Sylwia, naprawdę wyjątkowi

ka1sia, bierz tyle energii ile ci potrzeba zmiany będą, wszystkie w tym roku nie zdążę, ale już cos dzis zacznę
Izuś, szykują się zmiany, ale one maja wprowadzić ład i harmonię, bo ja tak wszystko rozrzucam po ogrodzie a Tekili tez daj pod nos donicę z kwiatami, co ma być gorsza
Eliza, nawet ja czasami mam opcje na nie, ale teraz wyjątkowo jestem jak dynamit, tyle chce
zrobić

Mira, ja wstawiam dużo fotek, wiesz trenuję umiejętności i tak leci listopad tez fajny a tu u nas na forum zawsze wesoło i coś się dzieje, więc zima nam nie straszna!

Aniu asc, no ja myślę, że M. też ma fajne pomysły
Bożenko, wybacz, tak jakoś wyszło, głowa w planach, ale juz relacja z odwiedzin jest

Jula, zawsze słucham mądrzejszych od siebie, więc zmiany muszą być
Aniu antre, fajnie to wszystko ujęłaś, tu sama młodzież, zmiany, zmiany, zmiany
Robert, przed tobą przygoda, na tym się skup, robota jest zawsze, a tulipanowiec urosnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 08:01, 25 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ha!
To mi się podoba! Taka ilość zdjęć na raz. Komentarze. I sam charakter spotkania. Przyjemne i pożyteczne.
Już widzę jak Irenka pod śniegiem kopie i coś tam w bluszczu sadzi (pomysł kopiuję) ........ .
Megaprzestrzenie ogrodowe, u Ciebie Irenko w ogrodzie muszę częściej głowę do góry podnosić, żeby naprawdę zobaczyć. A Danusia ma dobre uwagi.
Genialne: właściwe podejście do zmian. Biorę z Ciebie przykład.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 08:03, 25 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
agniecha973 napisał(a)
No spotkania pozazdrościć! Irenko, a ja myślałam, że Ty już tylko dopieszczać będziesz, a tu takie zmiany się szykują. Pięknie pokazany ogród - okiem Danusi tym razem.


Oj Aga, z tym dopieszczaniem, to może za kilka lat..?
tak, Danusia pokazała ogród inaczej, takie świeże spojrzenie, bardzo to sobie cenię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 08:05, 25 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczelarnia napisał(a)
Ha!
To mi się podoba! Taka ilość zdjęć na raz. Komentarze. I sam charakter spotkania. Przyjemne i pożyteczne.
Już widzę jak Irenka pod śniegiem kopie ........ .
Megaprzestrzenie ogrodowe, U Ciebie Irenko w ogrodzie muszę częściej głowę do góry podnosić, żeby naprawdę zobaczyć. Ale i tak Danusia ma dobre uwagi.


Ewa, trafnie, jakby się dało...pewnie bym kopała
a uwagi bardzo dobre, wszystko co będę zmieniać wg sugestii, okraszę fotkami

i najciekawsze jest to, że i Danusi i mnie ten sam widok w moim ogrodzie najbardziej się podoba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies