Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

JulkAd 17:32, 25 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Irenko Twój ogród mnie zachwyca...bo ja takie lubię właśnie. Ale w fotkach Danusi powałił mnie kompletnie...jest naprawdę piękny...... a jeszcze te zmiany, które Szefowa proponuje (a znając troszkę Ciebie, na pewno posłuchasz) ...no cudnie będzie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kondzio 18:28, 25 paź 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Widzisz jak masz dobrze do ciebie przyjechała Danusia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
an_tre 18:37, 25 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Kondzio napisał(a)
Widzisz jak masz dobrze do ciebie przyjechała Danusia
...to fakt i Waligóra nie strzela focha,że trzeba betonowe gazony zdemontować to się nazywa siła persfazji, a Danusi jej nie brakuje pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
barbara_kraj... 18:48, 25 paź 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Miła i cenna wizyta
Nie ma to jak znać kierunek prac. Zaraz wszystko pójdzie sprawniej, nie na zasadzie prób i błędów
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
popcorn 19:03, 25 paź 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale spotkanie! I fotki super! Jakos inaczej Twoj ogrod wyglada okiem kogos innego..
i zmiany sie szykuja! Ach!
Moglaby mnie Danusia odwiedzic kiedys Musialabym pewnie wszystko zaorac i robic od nowa
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
kasik778 19:06, 25 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Ha teraz rozumiem, czemu gazony muszą odejść, jeśli Danusia tak stwierdziła, to nie ma przebacz, musisz zmieniać też bym tak zrobiła

Irenko gratuluję cudownej wizyty i cudownych gości, to się nazywa prezent na imieniny?
____________________
Gardenarium 19:08, 25 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kondzio napisał(a)
Widzisz jak masz dobrze do ciebie przyjechała Danusia


Zajechała Kondziu przy okazji wizyty we Wrocku No i Irenka była pierwsza, czekała na moją rewizytę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 19:44, 25 paź 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Irenko, co za spotkanie!!!!
rewelacja ogró pięknie się prezentuje, a Wy wszyscy tacy roześmiani, szczęśliwi i odprężeni......
pozdrawiam jesienne
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Konstancja30 20:00, 25 paź 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

noooo a kiedy Danusia była u Ciebie? w ubieglym tygodniu... chyba przeoczyłam ów informację wcześniej. Zdjęcia prześliczne, a rady napewno bezcenne


Była w weekend, tylko czarownice na Fb dały relację a nie na ogrodowisku. Gdyby nie Sebek to byśmy nic nie widzieli, ale że Sebuś wszędzie aktywny to dał cynk!!!


ja też wiedziałam ... z FB właśnie ...

dziewczyny ... te gazony mają pecha ... mija pół roku i ciągle im ktoś dokucza ... zupełnie nie fiem o so chodzi ... no ale w końcu chyba o osiągnięcie doskonałości ...

dzięki Danusiu za tak obszerną relację ... ja uwielbiam te fotografie z życia ... ludzi i ogrodu ... Irenko masz piękny ogród ... no i te kanny ... to damy ... czekam na choć jeden dzień zimna i zamierzam wykopać swoje ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Urszulla 20:42, 25 paź 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Irenko! Gratuluję tak wspaniałego spotkania, fotki na wątku masz niesamowite! A takie spotkanie na imieniny to prawdziwa niespodzianka
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies