Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko o czym ... Marzysz

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko o czym ... Marzysz

Margarete 11:20, 10 wrz 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ka1sia napisał(a)
A w Marzyszu powolutku nadchodzi jesień...patrzcie jakie phantomy już różowe







limki jeszcze nie tak bardzo przebarwione














Śliczne.......ten przejaw jesienia akurat lubię......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
ka1sia 21:57, 16 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Margarete napisał(a)

Śliczne.......ten przejaw jesienia akurat lubię......


Małgosiu, masz rację, ten przejaw jesieni jest całkiem przyjemny, gorzej z innymi
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 22:49, 16 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
W ogrodzie tak sucho, że nawet nie ma co fotografować...deszcz omija nas szerokim łukiem już nie pamiętam kiedy padało. Dzisiaj wyszły ołowiane ciężkie chmury, cieszyłam się na ulewę jak dziecko ....i nie spadła nawet kropelka...
Pokażę jeszcze moje zaległe zakupy z targów

powojnik diamond ball



jeżówki , wzięłam jeszcze niskie pow pow white, to ten drapak z tyłu opadły mu kwiatki





i na koniec moje donicowe potworki , vertigo











____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 23:20, 16 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Opowiem Wam o mojej wczorajszej wizycie w pobliskim punkcie sprzedaży roślin, delikatnie to miejsce nazywając
Sprzedają tam m.in:trawy muscand z objaśnieniem w nawiasie:trawa cytrynowa jadalna, a żeby było ciekawiej tabliczka była wbita w rozplenicę wszystkie tuje są odmiany żywotnik , różnią się tylko kolorem i wielkością, małe i duże, zielone i żółte , mają świerki conic i hortęsje pisownia oryginalna Sporo tam było takich perełek Niby śmieszne, ale dla klienta, który liczy na fachową rzetelną pomoc, chyba nie za bardzo.Do tego zaniedbane, mizerne rośliny, za to ceny...te wypasione ...dramat a najgorsze, że działają od dwóch lat i nikt niczego nie chce się nauczyć...

____________________
Wszystko o czym...Marzysz
malgorzata_s... 23:35, 16 wrz 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu wiele takich punków sprzedaży jest.U mnie tabliczka przed wszystkimi trawami
,,Trawy ozdobne,, przed jeżówkami ,,jeżówka mix kolorów,,.I tak dobrze że choć napisane że jeżówka bo reszta opisana ,,byliny,, Pytam po ile hakone pokazując doniczkę z trawią a pan pyta,, to pani wie jak to się nazywa?,,
Zrobiłam mu pogadankę o trawkach, grzecznie słuchał ale czy zapamięta to nie wiem
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ka1sia 23:41, 16 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu wiele takich punków sprzedaży jest.U mnie tabliczka przed wszystkimi trawami
,,Trawy ozdobne,, przed jeżówkami ,,jeżówka mix kolorów,,.I tak dobrze że choć napisane że jeżówka bo reszta opisana ,,byliny,, Pytam po ile hakone pokazując doniczkę z trawią a pan pyta,, to pani wie jak to się nazywa?,,
Zrobiłam mu pogadankę o trawkach, grzecznie słuchał ale czy zapamięta to nie wiem


Gosia, no niestety, to prawda...
ja juz kiedyś u takiego znawcy próbowałam tłumaczyć, że nie sprzedaje gałki muszkatołowej, tylko szałwię muszkatołową, to nie to samo się chłopina zdenerwował ... za tydzień dalej miał gałkę
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Milka 05:37, 17 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zakochalam sie w Phanton, musze je miec. Duzo u ciebie hortensji, ale Vertigo to naprawde potwory, u mnie jakos marnie, moze nawoz im trzeba, a ja im tylko wide daje. Lece dalej ogladac
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 05:38, 17 wrz 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zapomnialam dodac, jezowki swietny kolor maja, raz 1 widzialam, byla bidna i nie kupilam, teraz mi zal.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewa004 08:58, 17 wrz 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jezówki śliczne .

A szkółki ...hmmm u mnie prawie każda jak ta która opisałaś.
Jak pojechałam teraz do najlepszej w mojej okolicy i zapytałam o bukszpany na nóżce to baba przy słowach ,ale ma pani wymagania ,myślałam ze mnie wzrokiem zabije
Ciekawa jestem jej reakcji jak bym o cisy zapytała

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Tess 16:44, 17 wrz 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
O braku kompetencji, poziomie obsługi i stosunku do klienta w centrach ogrodniczych i szkółkach można byłoby pracę doktorską napisać...
Jeżówki w ładnych kolorach wybrałaś.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies