Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Odkurzacz - dmuchawa do liści

Pokaż wątki Pokaż posty

Odkurzacz - dmuchawa do liści

maciejoska 19:06, 20 lis 2018

Dołączył: 20 lis 2018
Posty: 1
też sie rozglądam za jakąś dmuchawą z funkcją odkurzacza, najchętniej coś z akumulatorem bo nie lubię być uwiązany kablem, co polecacie do 600 zł?
Torcik123 22:35, 08 wrz 2019

Dołączył: 08 sie 2019
Posty: 1
Ja mogę wam polecić super odkurzacz do domu Który jest super do każdego rodzaju dywanów czy chodników. Jest to mały skromny odkurzacz ale z dużą mocą ssania a to było dla mnie najważniejsze przy zakupie kupiłam na allegro za około 170 zl Zilan workowy polecam też wam
BEmil 07:35, 11 gru 2019

Dołączył: 11 gru 2019
Posty: 1
Ja mam najtańszą dmuchawę jaką znalazłem na akumulator za niecałe 70 zł. Na mój ogródek daje rady i chodź nie oczekiwałem po niej żadnych rewelacji całkiem, całkiem się sprawuje.
SielskieKlim... 22:21, 11 maj 2020


Dołączył: 30 kwi 2020
Posty: 22
Czy odkurzacz do liści sprawdzi się na powierzchni wysypanej drobnymi kamyczkami?
____________________
https://www.instagram.com/kasia_lukaszenko/
Gardenarium 07:18, 12 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To zależy jak jest skonstruowany, może też wciągać kamyczki co jest niepożądane.
Trzeba zapewne ustawiać siłę ciągu. Tylko odkurzacz sprawdzi się w kamyczkach, bo wybieranie rękami jest nie do ogarnięcia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
SielskieKlim... 20:33, 17 maj 2020


Dołączył: 30 kwi 2020
Posty: 22
Mam właśnie dylemat - w moim ogrodzie jest "dziedziniec" pomiędzy domem a pomieszczeniami gospodarczymi i garażami. Jest on mocno rozdeptywany i ścieżki się raczej nie sprawdzają i myślałam o wysypaniu go kamyczkami... ale na rzeczonym dziedzińcu rośnie orzech, jarząb, jesion i modrzew. "Śmieci" nie brakuje o każdej porze roku i ich grabienie czy zbieranie jest bardzo uciążliwe. Co zrobić?
____________________
https://www.instagram.com/kasia_lukaszenko/
Gardenarium 07:35, 20 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Duże liście zbierać ręcznie lub podgrabić plastikowymi grabiami a resztę odkurzaczem (te drobne śmieci).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
LLEA 13:37, 05 paź 2020


Dołączył: 30 wrz 2019
Posty: 135
Podbijam temat, szukam odkurzacza do igieł sosnowych mam rabatę żwirowa w okolicy sosen i zbieranie tych igieł po tych zawiruchach to istny horror. Pożyczyłam odkurzacz marki Sthil ale niestety po mordęga, nie daje rady. Może ktoś coś znalazł?
____________________
Magda Ogród bez fioletów, błękitów i żółcieni
Honzik 12:37, 15 paź 2020

Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 30
tylko grabie o rzadkich zębach, też mam mnóstwo igieł sosnowych i żaden odkurzacz nie daje rady. Grabie o rzadkich zębach nie zgarniają żwiru, tylko igły.
____________________
Radek_Tychy 15:08, 09 lis 2021

Dołączył: 11 paź 2021
Posty: 5
Witam.
Czy ktoś może podzielić się opinią o odkurzaczu dmuchawie makita DUB363.
Kwota bez baterii około tysiaca z bateriami około dwóch tysiaków.
Jest opcja rozdrabniania.

To moj problem na dzień dzisiejszy.
Liscie z trawnika lub pseudotrawnika w zależności jak kto woli wciągam kosiarką z tym sobie radzę lecz na obrzeżu jest ich tyle ze wyciągając je na trawnik zabieram z obrzeża korę i niszczę kosiarkę którą uwielbiam i serce mi się kraje jak oprócz liści nóż rozdrabnia twardą korę.
Moj budżet to chyba 2000 zł.
Dodam że nie bardzo chcę rezygnować z tych platanów w marcu spróbuję je podciąć co może ograniczy ilość liści.
Dzięki za odzew i pozdrawiam.




PS
Latem się odwdzięczają.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies