Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ogrodowe marzenia...

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe marzenia...

adom1206 13:36, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
na kreta sposobu brak.próbowałam butelek na druciku,karbitu,dzwiękowych odstraszaczy kilka mam i nic.Mi osobiście krecik nie przeszkadza dopóki roślin nie tyka.Mój mąż nie może znieść widoku swojej zielonej trawki z kopcami.Będę próbowała jeszcze sposobu ze smalcem i czosnkiem znajomi mówią,że u nich trochę pomogło.zobaczymy.Ładnie musiałaś zaszaleć podczas kopania tego oczka,że rozwaliłaś to kolano.Dobrze będzie głowa do góry.Zobaczysz na wiosnę będziesz na działce szalała,a ja będę wpadać i podglądać ciesząc się razem z tobą z efektów pracy.Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
bogumila 18:16, 13 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Serdecznie pozdrawiam...zaliczyłam dzisiaj 14 stronek,jestem pod wrażeniem zmian....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
adom1206 18:48, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Bogusiu na wiosnę mam nadzieję,że dopiero zaszaleję.Zaakceptowałam już to co mam i szykuje się na ostrą walkę,żeby zrobić z tego coś.Pomyślałam,że fajnie będzie u mnie wyglądał taki wiejski ogródeczek.Malwy takie jak kiedyś u mojej babci w ogródku,jeżówki i nie wiem co jeszcze.Pomysłu jak to zgrać narazie brak ale ogarnę z czasem bliżej wiosny.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
bogumila 19:04, 13 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
adom1206 napisał(a)
Bogusiu na wiosnę mam nadzieję,że dopiero zaszaleję.Zaakceptowałam już to co mam i szykuje się na ostrą walkę,żeby zrobić z tego coś.Pomyślałam,że fajnie będzie u mnie wyglądał taki wiejski ogródeczek.Malwy takie jak kiedyś u mojej babci w ogródku,jeżówki i nie wiem co jeszcze.Pomysłu jak to zgrać narazie brak ale ogarnę z czasem bliżej wiosny.
...bardzo lubię wiejskie ogródki...mam do nich sentyment...moja babcia miała piękny ogród...ale się rozmarzyłam....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
adom1206 19:34, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Ja też.Muszę poszperać po ogrodowisku w poszukiwaniu odpowiednich linków i inspiracji.Jedyne czego mi brakuje to czas.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Graszka 19:41, 13 lut 2013

Dołączył: 02 paź 2012
Posty: 62
Wiejskie ogrody mają wiele uroku. Moja babcia tez miała malwy w ogrodzie. To taki powrót do dzieciństwa.
Ja ostatnio też buszuję po Ogrodowisku szukając inspiracji . Nawet założyłam sobie zeszycik w którym zapisuje nazwy bylin, które bardzo mi się spodobały.
____________________
Pod starą jabłonią
adom1206 19:48, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Ja zeszytu nie mam.Bazuje raczej na katalogu bylin Związku Szkółkarzy fajna lekturka.Pomocna bardzo jak dla mnie
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Gosiniak 10:46, 14 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Katalog obowiązkowo, ciągle do niego zaglądam, warto go brać też na zakupy, bo niektórzy sprzedawcy w ogrodniczych to zbyt wielkiej wiedzy nie mają, pokusiłabym się o stwierdzenie,że czasami w ogóle jej nie mają a doradzają....hyyyyy, na każdym kroku spotykam się ze wciskaniem klientowi tego czego nie chce, a tak sobie sprawdzę sama i wiem
Pozdrawiam walentynkowo
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
adom1206 10:51, 14 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
U mnie to był chyba jeden z lepszych prezentów jakie dostałam.Teraz leży chwilowo gdzieś w półce ale na wiosnę napewno odświeżę.Na temat sprzedawców się nie wypowiem bo brak słów jeżeli o to chodzi.Sama czasami mam większy zasób wiedzy niż osoba która daną roślinkę mi wciska.Ja również was wszyskie i każdą z osobna walentynkowo pozdrawiam
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
hanka_andrus 10:55, 14 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam, jak Tobie idzie w ogrodzie. Dasz radę! Ważne, że są marzenia! Ona ma siłę, nie wiesz jak wielką!
Serdeczności zostawiam, wiosna tuż, tuż!



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies