Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ogrodowe marzenia...

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe marzenia...

majorkaa 16:42, 30 lis 2012


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Fajne zmiany u Cebie, napracowałaś się. Ale to cieszy jak widać efekty.
Na ten beton to może jakis duży, ładny korzeń ładnie obrobiony i coś w dużej ilości doniczek większych i mniejszych koło tego?
Albo coś pnącego na nim puścić, bluszczyk?
Albo żwirkiem zasypać jakimś i dekoracje wielkodoniczkową zrobić?
Pozdrawiam wieczorkowo
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
malgocha1960 19:55, 30 lis 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Agnieszko,przywędrowałam z rewizytą.Masz już sporo roslinek,a trawy piekne.
Ta płyte też zasypałabym zwirkiem,tym bardziej,ze masz go w dekoracjach przy domu,wkoło mozna dać obwódkę z bukszpanu,a na zwirku sezonowo donice z fuksjami czy begoniami moimi ukochanymi.Jakkolwiek nie zrobisz bedzie dobrze.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
adom1206 19:58, 30 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Beatko to dopiero czubek od góry lodowej.Zastanawiam się nad przeniesieniem swojego wątku do projektów.To co na zdjęciach to chyba wybrałam najmniej drastyczne z wszystkiego tego co było.Reszty nawet nie zamierzam pokazywać bo najzwyczajniej w świecie się wstydzę.I żeby było śmieszniej to mieszkam w podwórku z teściami,a układ jest taki,że wjazd mamy wspólny.Ponieważ w zgodzie żyjemy to nie wypada mi postawić płotu na środku podwórka,chociaż ich obojętność na to jak mieszkają doprowadza mnie czasami do myśli,ze może którejś nocki zamontować ten płotek Ale nie daje się i może z czasem małymi kroczkami i u mnie powstanie ogród o jakim marzę i jaki niektórzy na tym forum mają.A wtedy usiąde sobie z kawą w ręku i pomyślę"kurcze ale tu kiedyś był p.... a teraz życia bez tego miejsca sobie nie wyobrażam"
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
adom1206 20:04, 30 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Małgosiu pewnie całą zimę będę się jeszcze zastanawiała co z tym zrobić,ale żwirek pasowałby do całej reszty.Chciałabym,żeby to tworzyło jakąś zgraną całość.Trawkami mogę się dzielić pod warunkiem,ze młode sadzonki mi nie wymarzną.Sporo u mnie trzcinnika overdama i uschniętej też(tylko nie wiem jak się zachowa po zimie bo pierwszy rok u mnie jest)
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Milka 22:24, 30 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Agnieszko, wpadam z rewizytą jestem na bieżąco, od 1-9

zmiany ida kolosalne, a rabata z trawami będzie cudowna; fajny widok z okna, jak będą falować na wietrze i kot widzę, też je lubi
dzis tak króciutko, ale będę zagladać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
adom1206 22:35, 30 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Irenko martwi mnie tylko to,że narazie w trawiastej rabacie straszną pustką wieje.Roślinki były sadzone malutkie i oprócz kilku liliowców i pysznogłówki nic tam nie ma.Zobaczę w przyszłym roku jak to się porządnie rozrośnie jak będzie wyglądać,jeżeli kiepsko to coś podosadzam.A mój kocur szaleje imperata ma pozjadane czerwone przyrosty,hakonechloa też ponadgryzana.Najśmieszniejsze jest to,że specjalnie dla niego dostałam trawkę żubrówkę a on totalnie ma ją w nosie.Tym sposobem zamiast Stasiek zacznę chyba na niego mówić "buszujący w trawach"
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
kasik778 10:14, 01 gru 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Witaj, rozumiem twoje dylematy, bo też mieszkam z teściami i wiem, że to czasem bardzo trudne.

Na włazie postaw dużą donicę z surfiniami, lub dwie i od razu będzie lepiej
____________________
Mala_Mi 23:08, 03 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ania Kulka miała super petunie... zasłoniłyby tę pokrywę Wogle u Ani kuleczkowej jest ładnie A u Ciebie będzie bardzo ładnie..... aż Ci zazdroszczę, ze mozesz wszystko jeszcze planować...... bo ja tak bez głowy.. i szkoda teraz to przerabiać.. ze nie było ogrodowiska jak zaczynałam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
adom1206 10:58, 04 gru 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Muszę do niej zajrzeć bo chyba jeszcze nie byłam.Na plany mam sporo czasu i bardzo sie cieszę,że mam ogrodowisko i was wszystkich bo to pomaga .Bardziej wkurzające jest to,ze jak spaceruje po ogrodach innych to to mi się podoba,a gdzie indziej co innego i sama w swoją głowę mentlik wprowadzam.Nie wspomne już o ogromie roślin jakie mi się podobają i chciałabym mieć.Plus jest jeden miejsca mam ogrom więc z sensem chciałabym zaszaleć
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
zawitka 19:03, 08 gru 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Agnieszko 1Witaj znowu zajrzałam idzie do przodu to widać fajnie jak widać postępy .Płytę zasyp żwirkiemale daj taką siatkę żebyś mogła odsunąć żwirek jak będzie trzeba Pozdrowienia .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies