Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ogrodowe marzenia...

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ogrodowe marzenia...

Mala_Mi 14:48, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zdrówka życzę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jagoda99 20:26, 22 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Witam Cie Agnieszko i cieplutko pozdrawiam
Mam nadzieje ze spelnisz swoje wszystkie marzenia
Tesciow tez Ci sie uda przekonac potrzeba czasu tak krok po kroczku moze M ma wiekszy wplyw na swoja mame ha ha ha
Tak sobie pomyslalam o tym placu ktory ma byc zakryty hmmmmmm
Ja bardzo lubie korzenie tak jak ktos juz zasugerowal
Albo nie wiem jak wyglada obejscie w calosci i czy by pasowalo postawic jakas ozdobna lawke czy moze zdobyc jakis stary woz drabiniasty no cos takiego i wtedy przyozdobic
Bede jeszcze szukac to dam Ci znac
to narazie powodzenia
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Babetka 21:51, 24 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Bardzo dziękuję za powitanie. Pozdrawiam cieplutko. Kwiatuszek dla Ciebie
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Milka 13:12, 04 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mam nadzieję, że zdrówko jest, bo wiosna puka
pokazuj na fotkach, jak teraz wygladaja twoje trawki, tyle ich posadziłaś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
adom1206 13:32, 04 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Irenko urlopu trochę dostałam i aż żyć się chce jak takie piękne słonko świeci.Poszalałam dzisiaj na dworze trochę.Pościnałam wszystkie trawkowe badylki,podsypałam nawozem a potem jak to zwykle ja zaczęłam się zastanawiać czy nie pospieszyłam się z robotą trochę.Rabatka świeci w tej chwili pustkami bez ździebełek trawek,ale ostrzegali mnie,że tak będzie.Na przyszły sezon muszę zakupić masę cebulek wiosennych(krokusików,puszkinie,przebiśniegi,cebulice).Jutro postaram się wrzucić kilka zdjęć z początku sezonu 2013.Z nadmiaru wilgoci zgniła mi chyba hakonechloa i imperata.A może z korzonka odbije zobaczę.U mnie obudziły się trzcinniki overdam,karl foster,avelanche.I cudnie wygląda carex buchanana po jednym sezonie mam dużą fantastyczną kępę tak jakby zimy wogóle nie było.W miejsce tego co wypadło będę pewnie musiała zakupić coś bo na to samo się chyba nie zdecyduję.I zaczęły mi kwitnąć krokusy hura
A żeby tego było mało to szpadelkiem wyznaczyłam sobie kształt nowej rabatki pod domem,ale strasznie ciężko w ziemię wchodził.
I najważniejsza sprawa Jolu dzięki,dzięki, dzięki Ale super niespodzianka.Więc zabieram się za wysiew nasionek werbeny patagońskiej Buziale zostawiam i śmigam po małża
Sorki miało być krótko a wyszła powieść w odcinkach
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Mala_Mi 16:45, 04 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Chyba się pożegnałam z hakonechloą i imperatą.
Ich o tej porze nie ma jak się zetnie badyle.. Hakonechloa nie pamiętam kiedy rusza, ale imperata rusza bardzo późno.... uzbrój się w cierpliwość... pierwsze kiełki gdzieś w połowie kwietnia
To foto z 17 kwietnia, te suche badyle z narcyzami po dwóch stronach ścieżki to wszytko imperata.. jeszcze wygląda jak trup.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
adom1206 17:43, 04 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Aniu o póznym okresie wegetacji to wiem że tak jest, natomiast u mnie brak badylków bo wszystko zgniłe do korzeni zobacze co dalej za parę miesięcy.Jest i plus tego będą nowe roślinki w to miejsce.Może żurawki albo carexy którym u mnie chyba dobrze,ale to za jakiś czas.Na tą chwilkę sezon wiosenny rozpoczęłam i pierwsza kawka na dworku wypitaoby cały okres urlopowy upłynął mi w takim słonecznym nastroju
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
GorAna 18:16, 04 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witam pospacerowałam po Twoim ogrodzie i podziwiam zapał głowa do góry i do przodu
Ja proponowałałabym na ten zbiorniik postawić wiejską taczkę wypełnioną roślinami
Pozdrawiam wsiowo

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
adom1206 19:38, 04 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Aniu dzisiaj zaczęłam zasypywać pokrywę ziemią i z miejsca w którym chcę zrobić rabatkę powycinam trawę i może się zakorzeni.Taki eksperyment.Jeżeli się nie uda to podsypię kamykami i coś wsiowego sobie postawię i obsadzę roślinkami.Złapałam ogrodowego bakcyla i chciałabym żeby u mnie było tak ładnie jak w waszych ogrodach.Powoli krok po kroku będę dążyć do realizacji i spełnienia ogrodowych planów.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Ewa4 20:31, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam oglądałam już kiedyś Twój ogród ale chyba śladu nie zostawiłam więc witam się teraz i bardzo ładna rabataz trawami ciekawa jestem jak w tym roku będzie wyglądać bo ja też zamawiałam dużo traw na wiosnę.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies