Gdzie jesteś » Forum » Dbamy o narzędzia czyli niezbędnik ogrodnika zawsze pod ręką » Zasady konkursu "Dbamy o narzędzia" i ogłoszenie wyników

Pokaż wątki Pokaż posty

Zasady konkursu "Dbamy o narzędzia" i ogłoszenie wyników

Gardenarium 09:33, 28 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Tak, już przeniesione.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:15, 14 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Przypominamy, że jutro o północy kończy się nasz konkurs.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Slawko 00:50, 16 gru 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Wyniki dopiero we wtorek Już się doczekać nie mogę jak się rozłożą Miło byłoby zawitać u siebie takich towarzyszów jak narzędzia Bentleya
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Ozz 01:02, 16 gru 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
No już nie bądźmy tacy drobiazgowi Jak ktoś 23 zdjęcia wkleił i 6 postów to tragedii być nie powinno. Wystarczy, że w rozmaitych instytucjach nas dręczą ,,papierologią" i ,,regulaminowością".

No chyba, żeby ktoś napisał 20 postów i 50 zdjęć
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardenarium 21:26, 16 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Konkurs zakończony, ogłoszenie zwycięzców 18 grudnia. Pozdrawiam uczestników.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jotka 21:29, 16 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Danusiu, decyzje salomonowe trza będzie podjąć... wszystkim uczestnikom życzę powodzenia
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Gardenarium 14:32, 17 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Nie czekam do wtorku, bo już mam wyniki.

Czas je ogłosić.

W konkursie wzięło udział 12 Forumowiczów, w tym jedna osoba wycofała się, a jedna (Bogdzia) ogłosiła, że występuje poza konkursem. Nasze namowy nic nie dały, nie zmieniła zdania
Musimy tę decyzję uszanować, a więc nie braliśmy go pod uwagę. Jednak prosimy Bogdzię o wiarę we własne możliwości i obiektywne spojrzenie na to, że umie, bo wątek byłby w czołówce

Prosimy też o wybaczenie, jeśli wydaje się Wam, że niesprawiedliwie oceniliśmy, ale takie jest nasze przekonanie.

Aby łatwiej była nam ocenić zrobiliśmy 5 kategorii, w których przyznawaliśmy punkty od 1 do 6.


Kategorie:
pomysł
tekst
zdjęcia
narzędzia
przemiana na lepsze


I NAGRODA - Zbyszek Gazda

II NAGRODA - Pszczelarnia

III NAGRODA – Przetacznik



Wyróżnienia : Grama, Hanka Andrus, Bogda

Naszym zdaniem tak powinna wyglądać kolejność biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie w przedstawienie tematu oraz osiągnięty efekt.


Nagrodami w konkursie są:

- komplet narzędzi Joseph Bentley http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/komplet-3-narzedzi-joseph-bentley

- sekator dwuręczny Joseph Bentley http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/sekator-dwureczny-joseph-bentley

- nożyce do topiarów Yeoman http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/nozyce-do-ciecia-topiarow-yeoman-premium

3 wyróżnienia - rękawiczki ogrodowe

Mam nadzieję, że dobrze się bawiliśmy, a konkurs pozwolił nam wszystkim zwrócić uwagę, jak narzędzia i ich sprawność są ważne w naszej ogrodowej pracy.



Prosimy wszystkich nagrodzonych o jak najszybsze przysłanie adresów na moje priv z kodem pocztowym i telefonem w razie czego dla kuriera, a Zbyszka o wybranie sobie nagrody jako pierwszemu. Zajrzyj w linki, co Ci najbardziej pasuje.

Zbyszek już wybrał sekator. Teraz Pszczelarnia.

Rękawiczki wyślemy w listach priorytetowych pocztą.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 15:10, 17 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję w imieniu moich narzędzi!
Wszystkim biorącym udział w zabawie serdecznie gratuluję odwagi, zwyciężcom gratuluję nagród,a ,,pokonanym" wiary we własne siły w następnych konkursach wg zasady: raz z tarczą raz na tarczy!,

Ja ze swej strony mogę powiedzieć tylko tyle,że bawiłam się doskonale, a zwyciężył mój ,,typ",trudno go było pokonać w moim przypadku.2 kolejne miejsca również były nie do pokonania z uwagi na fachowe podejście do tak wąskiego tematu.
Prawdę mówiąc ,nie liczyłam na żadną nagrodę, ale skoro jurorzy orzekli jak wyżej......cieszę się bardzo i proszę o jak największy rozmiar rękawiczki,żeby moje kostki się zmieściły.

Dziękuję serdecznie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 15:13, 17 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Haniu, prosimy o adres na pw
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
boguslaw_r_ 15:25, 17 gru 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
GRATULUJĘ Zwycięzcom
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies