Gdzie jesteś » Forum » Dbamy o narzędzia czyli niezbędnik ogrodnika zawsze pod ręką » Zasady konkursu "Dbamy o narzędzia" i ogłoszenie wyników

Pokaż wątki Pokaż posty

Zasady konkursu "Dbamy o narzędzia" i ogłoszenie wyników

Gardenarium 19:24, 09 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
W związku z dużą popularnością tematu o narzędziach ogrodniczych (powstały nawet wiersze) i pożytecznymi efektami, jakie on przyniesie, proponujemy Wam

konkurs, w którym mogą wziąć udział osoby zarejestrowane na Ogrodowisku do dnia poprzedzającego ogłoszenie konkursu czyli do dnia 8.11.2012.

Termin trwania konkursu do 15 grudnia 2012 roku do północy.


W odpowiednim dziale konkursowym, czyli tutaj należy założyć swój nowy wątek na temat: "Moje narzędzia i akcesoria ogrodowe", zatytułować go dowolnie oraz opisać, bogato okraszając zdjęciami swoją historię o własnych narzędziach ogrodniczych. Maksymalna ilość zdjęć 20, maksymalnie 5 postów.

Mogą to być informacje:

- Jak dbamy o narzędzia (pokaz czyszczenia, układania itp)
- Jak je ładnie wyeksponowaliśmy
- Był bałagan, a teraz mamy porządek (pokazujemy przed i po)
- Chwalimy się jeśli od początku mamy porządek
- Stworzyliśmy całkiem nowe miejsce i teraz z łatwością po narzędzia sięgamy
- Wymyśliliśmy bardzo ciekawy, nowatorski schowek na narzędzia

itp.

Chodzi o to, aby opowiedzieć nam historię swoich narzędzi w sposób interesujący, przy okazji pokazać, jakie narzędzia lubimy najbardziej i dlaczego. Wątków cudzych nie komentujemy.

Na komentarze założyłam oddzielny wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/2493-komentarze-i-dyskusja?page=1#post_0

Historie opowiedziane w sposób dowolny (proza, wiersz) i zdjęcia zostaną przez nas ocenione do 18 grudnia 2012 i tego dnia podamy je do wiadomości. Nagrody otrzymacie przed Świętami pod choinkę

Najlepsze naszym zdaniem opowieści i zdjęcia zostaną nagrodzone nagrodami do wyboru:

Najpierw nagrodę wybiera zdobywca I miejsca, potem II i na koniec III miejsce bierze nagrodę, która została.

Nagrodami są:

- komplet narzędzi Joseph Bentley http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/komplet-3-narzedzi-joseph-bentley

- sekator dwuręczny Joseph Bentley http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/sekator-dwureczny-joseph-bentley

- nożyce do topiarów Yeoman http://sklep.ogrodowisko.pl/produkty/nozyce-do-ciecia-topiarow-yeoman-premium

3 wyróżnienia - rękawiczki ogrodowe

Najciekawsza historia zostanie dodatkowo opublikowana na stronie głównej jako autorski artykuł.

Zapraszamy i życzymy owocnych porządków w Waszych narzędziach i schowkach


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 19:56, 09 lis 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
fajny pomysł będę kibicować, bo brakuje mi weny na "po" - a przed wstyd pokazać
____________________
Mój nowy ogródek
mira 20:48, 09 lis 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu ale fajnie to wymyśliłaś
kto wie? zamiast leżeć cały dzień i grzać się to może trzeba zadbać o narzędzia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Matka 20:56, 09 lis 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
hmmm, to chyba nie dla mnie
____________________
U Matki
hanka_andrus 21:20, 09 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zadbaj o narzędzia ,Boguniu,tak jak o pazurki.......i tez będzie dlaCiebie.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
figa 22:14, 09 lis 2012


Dołączył: 17 sie 2012
Posty: 133
Fajny pomysł
____________________
Ogród zamknięty w skrzyniach
Ozz 23:31, 09 lis 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Super konkurs! Najlepszą nagrodą będzie też sama motywacja

Tylko ja tak niewiele tych narzędzi posiadam... ale.. a co, pochwalę się co mam
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
weronika77 20:04, 10 lis 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Kosiarki, podkaszarki,szpadle,grabie 3 rodzaje,sekatory,piła do drzewa, i do żywopłotu, takie małe różne do ręki,...odstraszacz kretów... Trochę narzędzi jest, jedne wiszą inne stoją.
Wątek do zapamiętania.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
anula_wn 20:14, 10 lis 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wow ! super pomysł
to ja chyba się zmobilizuję i coś napiszę okraszając fotami !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
dajana 21:37, 10 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Od dzisiaj chyba wszyscy czyszczą swoje narzędzia ,podoba mi się konkurs Pamiętam i nadal posiadam swoje pierwsze narzędzia A były to : łom ,młotek świder stare grabie i pogięty szpadel no może jeszcze zardzewiała łopata , ocynkowana wanna he,he .Teraz mam porządny szpadel ,sekator długi i krótki ,piękne widły ,dwie pary dobrych grabi o i jeszcze takie do liści .,,jakieś łopatki ,rękawice i parę innych drobiazgów Zbyt mało na konkurs ,,ale pokażę poza konkursem szczególnie pierwsze narzędzia abyście mogli się pośmiać
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies