Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Leśnej Polanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Leśnej Polanie

PANDA 17:14, 14 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
kachat napisał(a)
Bardzo fajny ogród powstaje, będę podpatrywać
Tylko czy tam pod płotem przy hortensjach jest rząd zwykłych świerków posadzony..? Jesli tak, to niestety uważam to za baaaaaardzo kiepski pomysł Świerki w miarę szybko rosną (a hortensje jeszcze szybciej) i za 2-3 lata wejdą gałęziami na hortensje. Za maks 3-4 lata wszystkie hortensje będą musiały być przesadzane. Ja bym nie sadziła żadnych krzewów bliżej niż 2 metry od świerkowego pnia... Poza tym świerki wypijają wodę z otoczenia, co wodolubnym hortensjom się może nie spodobać.


Witaj Kachat.
To świerki serbskie , będę je mocno cięła, mogłam zrobić większą skarpę ale M się nie zgadzał,szkoda mu było trawnika, ale i tak w przyszłym roku poszerzę bo chcę dosadzić żurawki różne kolory i trawki
pzdr
____________________
Ogród na leśnej polanie
PANDA 17:16, 14 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
kitek81 napisał(a)
coraz ładniej jednak nowe nasadzenia cieszą
ja tam się nie znam, ale jak tak patrzę na fotki, to ta ciemna żurawka przy cisach chyba za ciemna jest?! a może dać na przemian jaśniejszą z ciemniejszą?
tylko czy nie wyjdzie za pstrokato?
ale jak nie masz jeszcze wkopanych, to może warto poustawiać, jak masz jeszcze w doniczkach?
lecz tu niech się wypowiedzą mądre głowy, bo ja to dopiero raczkuję w tematach ogrodowych

pozdrawiam :*


witaj, dzięki że zaglądasz.
Tez tak myślę żeby pomieszać zobaczę jak to wyjdzie, poprzestawiam, poustawiam , nasypie kamyczków.... i wtedy będe sadzić pzdr
____________________
Ogród na leśnej polanie
kachat 11:44, 15 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Aaa, to jak to świerki serbskie a nie zwykłe, to ok Nie poznałam Fajnie będzie
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
PANDA 21:23, 24 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Cześć
Taras juz prawie skończony, przydałaby się markiza, mam nadzieję że może w przyszłym roku ?
Doszły nasadzenia i mebelki
____________________
Ogród na leśnej polanie
PANDA 21:33, 24 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
____________________
Ogród na leśnej polanie
PANDA 21:40, 24 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
____________________
Ogród na leśnej polanie
PANDA 21:45, 24 sie 2013


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
____________________
Ogród na leśnej polanie
Mathildis 22:40, 24 sie 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Przyjemnie się ogląda.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
ana_art 09:57, 25 sie 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Odrazu inaczej wyglada : D jest ślicznie a jak się rozrosnie bedzie miodzio Podpory kupowałem na Allegro, w tej chwili jednak nie mogę podać namiarów bo nie mam kompa
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
AgaAga 23:12, 27 sie 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Witam sąsiadkę piękny ogród tworzysz a mebelki tarasowe miodzio.
Ile czasu mają te serby pod lasem? Ja posadziłam niedawno ale są tak malusie że ich na tle polnej trawy wcale nie widać i nie wiem jak szybko rosną
pozdrawiam a wątek dodaję i będę zaglądać
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies