Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Leśnej Polanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Leśnej Polanie

ana_art 19:55, 13 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jakk dasz świerki to zielone listki Ci zginą, jak nie dasz pnie będą 'straszyły' od jesieni do wiosny ująac chyba bym jednak dała i ewentualnie cieła by zanadto liści nie zassłonily, wówczas hortensje moglyby być dpietrem, potem funkie i żurawki a miedzy nimi jeszcze może trawy
Tak sobie myślę, gdzie Ty się możesz korporacyjnie na Legionów szkolić.... jedyna korporacyjna firma,która mi na myśl przychodzi (jeśli można ją tak nazwać) jest na samym końcu ulicy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
PANDA 19:57, 13 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Aniu kochana przy oświetleniu
____________________
Ogród na leśnej polanie
ana_art 20:01, 13 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
hahhaha a tamtedy przejeżdżam conajmniej kilka razy dziennie jak rozwoże i przywoże dzieci z przybytków szkolno-przedszkolnych. Część oświetlenia kupowałam u nich, ale w Białym
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
PANDA 20:16, 13 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Aniu, przy oświetleniu jest owa firma
Nie tafione.
____________________
Ogród na leśnej polanie
ana_art 20:24, 13 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wiem jakie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
PANDA 20:27, 13 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Zgadłaś
buźka
____________________
Ogród na leśnej polanie
Marlenaa 21:08, 13 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Hej, wpadłam się przywitać.
Otoczenie Twojego domu piękne. Trochę pracy i powstanie kolejny śliczny ogród. Może kiedyś zasilę Podlasie swoim ogrodem, ale na razie mam budowę, czyli jeden wielki bałagan
Pozdrawiam, będę zaglądać.
____________________
krowy, staw i my
ana_art 21:20, 13 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marlenaa napisał(a)
Hej, wpadłam się przywitać.
Otoczenie Twojego domu piękne. Trochę pracy i powstanie kolejny śliczny ogród. Może kiedyś zasilę Podlasie swoim ogrodem, ale na razie mam budowę, czyli jeden wielki bałagan
Pozdrawiam, będę zaglądać.

Marlena to jesteś w tej dobrej sytuacji, ze zawczasu możesz wiele zaplanować Kasia z okolic Lublina jest w trakcie budoy, a część ogrodu ma zrobione
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Marlenaa 21:40, 13 lis 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Właśnie zamierzam przez zimę trochę poplanować i jeśli tylko mój 8 miesięczny synek pozwoli to wiosną zacząć działać, chociaż troszeczkę Mam sporą działkę, więc spokojnie znajdę miejsce, którego "nie zniszczy budowa".
Koniecznie muszę wpaść do Kasi z okolic Lublina.
____________________
krowy, staw i my
beta 08:56, 14 lis 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
PANDA napisał(a)
Moje okno na świat dzisiaj rano



zastanawiam się czy nie dać jeszcze świerków przed hortensjami, bo łyso o tej porze roku



ale będziesz miała cudny widok Dziewczyno z tymi limkami

a jeżeli chodzi o to że "łyso" się zrobiło, to może faktycznie, ale tragedii nie ma , lasek jest dość gęsty, chyba że ktoś wpadnie na pomysł żeby go przerzedzić

może faktycznie świerki? nie wiem
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies