Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Leśnej Polanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Leśnej Polanie

Agacia 17:33, 11 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Super
A w ogóle to byłam dziś na Dojkach, jak tam pięknie o tej porze roku! Myślałam, że będzie zupełnie pusto, a tam mnóstwo żaglówek (chyba jakiś kurs!), wędkarzy i... kaczek Był nawet jeden odważny pan w samych kąpielówkach
Kościół na Dojlidach to także moja parafia z dzieciństwa i do dzisiaj parafia całej mojej rodziny. Chrzcimy się tam, bierzemy śluby, a wcześniej do tych ślubów przyuczamy... Przez jakiś czas mieszkałam na Dojlidach, chodziłam do 31 podstawówki... ale nic nie pamiętam, bo to tylko pierwsza klasa była
Pozdrówki!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
adom1206 18:10, 11 lis 2012

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
witaj.wpadlam sie przywitac.
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
PANDA 19:22, 11 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Agacia, całe życie mieszkałam i nadal mieszkam w tamtych okolicach tylko teraz troche dalej za lasem
____________________
Ogród na leśnej polanie
bogumila 20:13, 11 lis 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Piękna okolica i dużo miejsca do nowych pomysłów...śliczna tulipanowa rabatka z małą ogrodniczką....pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
ana_art 21:24, 11 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
jestem!!! no moja droga podlasianko Ty to masz raj! takie tło...ogromniaste drzewa z jednej i drugiej strony, taki potencjał...masz ogromny taras, zastanawiasz się nad nim, powiem Ci że ciężko doradzić, mam płytki kładzione przez fachowca do którego mam zaufanie niestety zaczeły odpadać ... marzą mi się dechy, ale napewno praktyczniejsza byłaby kostka... planujesz altanę w rogu, a nie myślałaś by dac zadaszenie nad tarasem w postaci pergoli/ taras wygląda na duży więc spokojnie ppmieści duży stół i krzesła. Gdyby mój był taki nawet bym się nie zastanawiała nad altaną i w jej miejscu zrobiłabym warzywniak, a tak muszę zrobić coś do posiedzenia...
Czy odznaczyłas sie na mapie ogrodowej? Ubolewam bardzo, że nas tak mało na podlasiu... mogłybyśmy się gdzieś skrzyknąć
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ania_wesola 21:42, 11 lis 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Pięknie u Ciebie i to otoczenie lasu
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
Kuklik 23:51, 11 lis 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mój ulubiony rodzaj ogrodzenia drewniany płot
i już mi się u Ciebie podoba:




Danusia ma rację z tymi hortensjami na skarpie, ja bym dodała, że można jeszcze trochę poszerzyćten pas usuwając trawę i posadzić u stóp hortensji funkie (moje ukochane) i żurawki (widziałam że je lubisz), nawiązywałoby to do reszty ogrodu. Ale to oczywiście tylko taki pomysł
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 00:32, 12 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć , witam podlasiankę, mam sentyment do Podlasia a najbardziej zazdraszczam Ci lasu, mieszkać w takim otoczeniu, ech Słuchaj się Szefowej, bo dobrze radzi z tarasem: a między tarasem a chodnikiem nasadziłabym pachnących róż pozdrawiam ogród bardzo ładny, a będzie jeszcze ładniejszy
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
elzbieta_b 08:15, 12 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj wśród społeczności ogródkowej Nie mieszkam już na Podlasiu ale to miejsce mojego dzieciństwa i okresu "młodzieżowego". Kocham Podlasie i zawsze z ogromną przyjemnością tam jadę Będę częstym gościem u Ciebie. Hortensje polecam. Mam u siebie kilka. Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
beta 10:22, 12 lis 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witam serdecznie

piękny domek i piękna działka a mała ogrodniczka w tulipanach słodziutka

ten las wchodzący wprost do ogrodu...cudnie

jeśli mozna wyrazić swoją opinię, to pierwsze co mi przyszło na myśl to

przemyslałabym budowę altanki, taras jest dość duży i może wystaczyłoby go zacienić, w sensie jakiś daszek mu zrobić, a zmaiast altanki może tylko jakaś ławeczka

szopka jest potrzebna , wiadomo, ale przemyslałabym jej usytuowanie, sama mam szopę na wprost tarasu chyba że jakoś fanie ją zakamuflować za roślinnością

pomysł z hortensjami to strzał w dziesiątkę ja bym tego lasu nie zakrywała, tam jest dość gęsto więc może tej siatki nie będzie az tak widać? (jak opadną liście to koniecznie zrób zdjęcia)

przy tarasie róże i lawenda

i powiem, że już jest ładnie a wiedza zdobyta na forum nie idzie w las

pozdrawiam i zapisuję do ulubionych

aha , trzeba coś zrobić z linkiem do Twojego wątku, bo się nie podświetla
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies