Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Leśnej Polanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Leśnej Polanie

PANDA 18:10, 25 gru 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Witam wszystkich zaglądających .
Niestety mam problemy z aparatem i nie mogę pochwalic się swoimi dekoracjami i nie tylko.....

Wszystkim Wam kochani życzę z Okazji Świąt Bożego Narodzenia dużo zdrowia, wszelkiej pomyslności , radości i spełnienia najskrytszych marzeń.....

Niech Boża Miłość cały świat zalewa
Kiedy kolęda w sercach rozbrzmiewa
Niech Jezus będzie największą radością
Przymnoży Wiary
Nepełni miłością.
Wesołych Swiąt !!!!!!!!!
____________________
Ogród na leśnej polanie
kraania 19:26, 25 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Trafiłam na Twój ogród i przyznam, ze każdy "leśny" ogród chętnie podpatruję. Twój zapowiada się bardzo ciekawie. Pozdrawiam i życzę zdrowych, wesołych Świąt.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
ana_art 20:42, 25 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Przychodzę by podziękować za życzenia, chciałabym również życzyc Ci wszelkiej pomyślności, radości i miłości. o do dzieci to ja zawsze się śmieję że z każdym kolejnym jest łatwiej
A co do tej rabaty z bukszpanowym zawijasem to powiem Ci że do sibie będę szukała zamiast cisów na pniu może jakiegoś cyprysika aurea na pniu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mala_Mi 21:18, 25 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też dziękuję za życzenia... myślałam, że już uciekłaś z Forum..... ale wróciłaś ... Wam też wszystkiego najlepszego w Święta i nie tylko.....
Panda myślałam , że jest biało-czarna.. a tu niebieściutka
Pozdrawiam całą "pandową" rodzinkę
A młoda panda była grzeczna bo Mikołaj przyszedł U nas nie ma zwyczaju robienia MIkołaja takiego jak w Białym... ale ja protestuję i u mnie przez prawie 30 lat prezenty są pod choinką, a nie na Mikołaja 6 grudnia
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
PANDA 21:30, 25 gru 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Aniu Mikołaj musi i być i koniec, co to za święta bez mikołaja????
Ja pamiętam kiedy już nie byłam taka mała a tata i tak musiał sie przebierać i ja wiedziałam że to jest tata a i tak czekałam.
A mało tego w moim rodzinnym domu Mikołaj juz musiał około 2 tygodnie przed świętami chodzić i stukać do okien na znak że już niedługo przybędzie bo inaczej nie chciałam jeść
Dobre nie?
____________________
Ogród na leśnej polanie
wiunia 00:10, 27 gru 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kochana, dużo zdrowia, radości i miłości życzę w Nowym 2013 Roku!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Zeta 15:28, 29 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Witaj trafiłam do Twojego ogrodu i muszę przyznać że bardzo podoba mi się ten las za płotem daje jakby ramę całemu ogrodowi widzę tam łany białej hortensji ,pięknie by kontrastowała na tle lasu.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
eliza3 14:44, 30 gru 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Dziękuję za życzenia świąteczne i składam bardzo serdeczne życzenia na Nowy Rok, dużo szczęścia i zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny, oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów zarówno osobistych jak i zawodowych i ogrodowych.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
AniaDS 22:01, 30 gru 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
nieszka 22:58, 04 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Panda!
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

Ps. Widzę bardzo podobnego gościa w czerwonej czapce co i w mojej rodzinie w tym roku zawitał
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies