Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na Leśnej Polanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na Leśnej Polanie

PANDA 15:59, 25 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Witam.
Ostatnio nie mialam czasu żeby pisac na forum, duzo pracy i innych obowiązków, a i prezenty świąteczne juz zaczęłam robić ....
Nieszka, dziękuję Ci za pomoc kochana jesteś, ja też do Ciebie zaraz wskocze i zobaczę co tam słychać ?
____________________
Ogród na leśnej polanie
Syla 16:11, 25 lis 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
PANDA napisał(a)
No i ta rabata do poprawy, chciałam posadzić cis na nóżce ale czytam w waszych wątkach że często przemarza, może bukszpan?tam sa 3 miskanty, nie wiem czy nie za blisko
.



Witam ja u siebie mam cisy szczepione na pniu i powiem , że u mnie mają się dobrze i nic a nic po zimie im nie wymarza ani jedna igiełeczka natomiast w tym miejscu coś piennego by się przydało .... Bukszpan wydaje mi się bardziej delikatny od cisa ale można się również zastanowić nad thują szczepioną na pniu ... Są takie kulki dostępne w sprzedaży ... Pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 20:08, 25 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Panda dla mnie za blisko te miscanty k/siebie w kwestii tuja czy cis nie zabieram głosu bo się nie znam gdzie na Podlasiu tam ładnie ludzie mieszkają blisko lasu?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
PANDA 21:16, 25 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Syla dziekuję, posłucham
Monteverde, dziękuję za odwiedziny , wiem miskanty przerobię.
Na Podlasiu dużo miejsc zielonych, ja mieszkam blisko niedoszłego lotniska , wokół same lasy, zapraszam
____________________
Ogród na leśnej polanie
monteverde 21:28, 25 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 21:40, 25 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To zależy czy chcesz mieć jedną szeroką kępę, czy trzy oddzielne...
Tych lasów wokół mi najbardziej brakuje
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
nieszka 22:27, 25 lis 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Syla napisał(a)

No i ta rabata do poprawy, chciałam posadzić cis na nóżce ale czytam w waszych wątkach że często przemarza, może bukszpan?tam sa 3 miskanty, nie wiem czy nie za blisko
.



Witam ja u siebie mam cisy szczepione na pniu i powiem , że u mnie mają się dobrze i nic a nic po zimie im nie wymarza ani jedna igiełeczka natomiast w tym miejscu coś piennego by się przydało .... Bukszpan wydaje mi się bardziej delikatny od cisa ale można się również zastanowić nad thują szczepioną na pniu ... Są takie kulki dostępne w sprzedaży ... Pozdrawiam

W to miejsce trzech trawek dałabym jedną większą i bardziej zieloną. Drzewko na pniu - ja kupiłam ostatnio tuje, żółtawą. Jest dużo tańsza od cisa - zapłaciła jakieś 40 zł.
I rabatka lux
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
PANDA 22:43, 25 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Aniu, zapraszam
Nieszka, te miskanty to zebrinus ale chyba za blisko siebie?
Nie mogę się doczekać już tych zmian wiosną ?
Jutro jadę do Warszawy na szkolenie do Lorda na Al. Krakowskiej, wiem że tam w pobliżu jest duży ogrodniczy, zerwę sie ze szkolenia i zobaczę co tam mają
pzdr
____________________
Ogród na leśnej polanie
wadol 17:05, 26 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
"Nie mogę się doczekać już tych zmian wiosną"

Witam ogrodowiskowo w klubie podlaskim. Ja to dopiero czekam wiosny! Mam gołe pole z trawą i mnóstwo planów. Chyba się uduszę do maja. Dzięki Ogrodowisku mam taką wenę aż nie wiem jak przetrzymać do wiosny.
Pozdrawiam
____________________
ogród przy bocznej drodze
Marlenaa 17:32, 06 gru 2012


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Pozdrawiam Mikołajkowo

____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies