Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam cieplutko

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam cieplutko

wadol 21:55, 12 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Witam serdecznie. Od roku buszuję po Waszych ogrodach. Oglądam, czytam, podziwiam, zapuszczam krople do oczu, masuję sztywny kark i znów oglądam, i tak codziennie...
Witam Danusię – Primadonnę zielonego piękna, Anie „podlasiankę” (sąsiadkę) oraz wszystkich forumowiczów.
Miło mi stwierdzić, że znam prawie wszystkich ogrodowiczów; tych co zdobią najpiękniejsze torty, piszą wiersze, kochają zwierzęta, rysują projekty ogrodów na kartkówkach ect. ect.
Piękny jest Wasz świat! Gratuluję wspaniałych ogrodów.
Ja jestem na początku drogi. Zauroczona Waszą pięknizną, kupiłam 0,5 ha w postaci opuszczonego siedliska i mam postanowienia... Na Ogrodowisku uczę się pilnie. Odróżniam bratka od róży, ba! Wiem co to Rh, hortensja. Co ja piszę? Znam już żurawki, hosty, cisy, bukszpany.
Tyle.
Prawda, że sobie poradzę?
Sprowokowana przez Anię z Łomży postanowiłam sie ujawnić. Kłaniam sie nisko WITAJCIE.
Dorota z Łomży
____________________
ogród przy bocznej drodze
elzbieta_b 07:38, 13 lis 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Dorotko Pasja, jaką posiadają forumowicze jest zaraźliwa więc choruj. Choruj na piękne rośliny, zadbany trawnik, ulepszanie, zmienianie itd. To zdrowa choroba. A dla płuc ! Dotlenienie zupełnie przy okazji Będę do Ciebie zaglądać. Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
wadol 16:25, 13 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Witam Elu. Jak miło być zauważoną przez taką różyczkę. To dobry znak skoro pierwsza zapukała do mnie róża w narodowych barwach. Cieszę się i już biegnę do Ciebie z wizytą.
Pozdrawiam!
____________________
ogród przy bocznej drodze
Gardenarium 17:19, 13 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam Danusię – Primadonnę zielonego piękna - ach dziękuję, jakie to piękne i oryginalne. Jeszcze nikt mnie tak nie nazwał

Koniecznie wklejaj zdjęcia i opowiadaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wadol 18:29, 13 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Ups.
Pięknie dziękuję za miłe przyjęcie! Jestem zaszczycona. Chcę założyć swój wątek pod hasłem "Ogród przy bocznej drodze" tylko nie wiem jak to wkleić. Co do zdjęć to nie mam tyle odwagi, żeby je tu wrzucić. Obiecuję seans na prima aprilis.
Pozdrawiam! Dorota.
____________________
ogród przy bocznej drodze
Kindzia 20:34, 13 lis 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I ja witam serdecznie Nic się nie martw, część z nas ma byle co i się uczy. Ale jest od kogo. No, Danusia...niedościgniony wzorzec
Jest tu dużo ogrodów pięknych jak marzenie, zawsze można podpatrzeć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies