Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój zielony świat..

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój zielony świat..

barbara_karb... 22:49, 05 lut 2011


Dołączył: 10 sty 2011
Posty: 115
Witam !! Żuraw rzeczywiście fantastyczny ( chociaż myślałam , że to paw )) Bardzo mi się spodobał pomysł z koszem pełnym gałązek sosny i szyszek ) Świetne Muszę takie zrobić w przyszłym roku ..........Serdecznie pozadrawiam i czekam na CDN. )))
____________________
Basia :-) Bieszczady - mój ogród i nie tylko
hanka_andrus 11:17, 07 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zimowo jeszcze,ale już po tych deszczach.......jest zmiana?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 22:26, 07 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ciekawe, jak po tym chwilowym ociepleniu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jewka 13:33, 08 lut 2011


Dołączył: 03 lut 2011
Posty: 213
Witaj Danka. Chyba jesteśmy sąsiadkami. W Orchowie zdarzało mi się bywać, ale dalej chyba nie.
Może kiedyś przejazdem, ale nie pamiętam.
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mały eden Ewy
monteverde 13:51, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dana wrzuć trochę ze swojego "rancza", tak u Ciebie słabiutko)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danka1971d 20:06, 08 lut 2011


Dołączył: 20 sty 2011
Posty: 170
ewa_gmur napisał(a)
Witaj Danka. Chyba jesteśmy sąsiadkami. W Orchowie zdarzało mi się bywać, ale dalej chyba nie.
Może kiedyś przejazdem, ale nie pamiętam.
Pozdrawiam




Witam , witam sąsiadkę.No faktycznie dzisiaj dopiero powiększyłam mapkę i spracowałam, że mieszkasz niedaleko Mogilna.Myślę,że w sezonie spotkamy się na pewno,dlatego,że trasą na Mogilno jeżdżę dwa razy w tygodniu po towar Już jestem ciekawa tego Twojego uroczego ogrodu...
A więc DO ZOBACZENIA Pozdrawiam....
____________________
-Danka- Mój zielony świat
danka1971d 20:26, 08 lut 2011


Dołączył: 20 sty 2011
Posty: 170
U nas dzisiaj 8 stopni, wczoraj aż 10.Pogoda zachęcała, aby wyjść już z tych domowych pieleszy.....och jaka nuda w domu....oby do wiosny!!!
Wzięłam się za rozsadzanie traw(rozplenica i miskant),obcięłam wszystkie nisko położone gałęzie świerka kłującego no i dokończyłam wapnowanie trawnika.
Jak na początek lutego to chyba nie źle popracowałam,choć mój M pukał się w czoło i powtarzał ,,Dana to dopiero luty,dziewczyno zdążysz się jeszcze narobić" .Ale co począć jak we mnie tyle zapału ?... mam już dość siedzenia w domu...
Przy okazji zauważyłam na ogrodzie pierwsze zwiastuny wiosny i choć to tylko maleńkie kwiatuszki przebiśniegów ,to mile zaskoczyły....



____________________
-Danka- Mój zielony świat
mysza 20:32, 08 lut 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
tez nie mogę już w domu usiedzieć , chodzę od okna do okna z katalogiem roślin w ręku i ,,dosadzam"
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
monteverde 20:36, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
widać,że też masz "skrzywienie" jak my wszyscy, ja chciałam dzisiaj podcinać winogrona , ale za duży u nas wiatr
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:47, 08 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam krokusiki całkiem długie już powyłaziły
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies