Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

deszczowymaj 00:11, 19 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ależ tu pięknie , domek śliczny ,rabaty jeszcze śliczniejsze ..ale że Ty babcią zostałaś ? tosz to szok babcia gówniara
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magda70 08:41, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Juzia napisał(a)
A altany też sami robiliście???



NOm. Wszystko sami robiliśmy
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:43, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Magara napisał(a)

Ogrodowo i widowiskowo i roślinnie wszystko u Ciebie piękne, ale na chwilę obecną najbardziej mi się podoba miejsce na drewno
Od trzech lat szukam pomysłu na przechowywanie drewna i niebudowanie tradycyjnej drewutni
Chyba właśnie mam pomysł Dzięki


Ależ proszę
Powiem Ci, że ta inspirka była w moim folderze chyba od 2 lat. Aż eM miał jesienią troszkę luzu...i jest
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 08:44, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
deszczowymaj napisał(a)
Ależ tu pięknie , domek śliczny ,rabaty jeszcze śliczniejsze ..ale że Ty babcią zostałaś ? tosz to szok babcia gówniara


Taaa gówniara pokrzywowa chyba
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Juzia 11:39, 19 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Magda70 napisał(a)


NOm. Wszystko sami robiliśmy


WOW. Szacun!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Konieczki 15:14, 19 cze 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Magda70 napisał(a)
Beata...weny dalej brak.
Babcią wczoraj zostałam


O kurczaczki - gratuluje babulenko
(nie ogarniam wszystkoiego na czasie - przyjmij najlepsze zyczenia dla Ciebie, syna i malenstwa)
A pamietam jak szukalas inspiracji dla pokojuu syna - teraz juz musisz kolyski jakies mega na wypasie robic)

____________________
Zielonym do góry... :)
eVka 15:28, 19 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ogród piękny ale ta drewutnia podbiła moje serce! Czy możesz zrobić zbliżenie na nią? Daszek obity jest blachą taka jak elewacja domku? Wygląda katalogowo-pinterestowo (mamy zapisana chyba tą samą inspirkę )
____________________
Magda70 15:35, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Konieczki napisał(a)


O kurczaczki - gratuluje babulenko
(nie ogarniam wszystkoiego na czasie - przyjmij najlepsze zyczenia dla Ciebie, syna i malenstwa)
A pamietam jak szukalas inspiracji dla pokojuu syna - teraz juz musisz kolyski jakies mega na wypasie robic)



A dziękuję.
Kołyski/łóżeczka i krzesełka już mam zapisane w inspirkach

Teraz będę szukala kolejnych inspiracji jak wykorzystać pokój syna bo prawie wszystko z niego zabrał i stoi pusty.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 15:36, 19 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magda szok! Gratulacje!!! Bosko macie, fajnie że wszystko idzie do przodu na wielu frontach, o to chodzi!!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 15:38, 19 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
effka napisał(a)
Ogród piękny ale ta drewutnia podbiła moje serce! Czy możesz zrobić zbliżenie na nią? Daszek obity jest blachą taka jak elewacja domku? Wygląda katalogowo-pinterestowo (mamy zapisana chyba tą samą inspirkę )


Mam gdzieś na domowym komputerze zapisane to wrzucę jutro. Jak nie znajdę to w pn zrobię nowe
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies