Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Gosiniak 12:39, 04 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Cieszę się że nie jestem sama z tymi zmianami, ale wyobrażacie sobie swoje ogrody po takich zmianach za kilka lat. Jak nie dokupię niedługo ziemi to u mnie będzie dżungla
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Magda70 12:44, 04 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)
Taaak szkoda że tylko my to widzimy .....hehehe mój mąż przechodI bokiem ...nawet jak mu donicę z kfiatem na środku schodów postawie....to wejdzie garażem co by się nie trudzić....



hahaha oni wszyscy tacy sami widzę !!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 12:47, 04 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Niop i co my mamy zrobić .....ale w sumie kochani w tym wszystkim i czasem śmieszni......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 12:47, 04 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gosiniak napisał(a)
Cieszę się że nie jestem sama z tymi zmianami, ale wyobrażacie sobie swoje ogrody po takich zmianach za kilka lat. Jak nie dokupię niedługo ziemi to u mnie będzie dżungla


trzeba mieć skąd dokupić ziemi niestety ja już nie mam takie możliwośći buuuu
Znaczy się koło domu...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 12:49, 04 sty 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ja walczę żeby kupić sąsiednią działkę (350m2 ale lepsze to niż nic). ciekawe czy wywalczę... pomidorki już tam hodowałam w tym sezonie

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 12:49, 04 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)
Niop i co my mamy zrobić .....ale w sumie kochani w tym wszystkim i czasem śmieszni......


Nagadają się, namarudzą ale pomagają jak trzeba to najważniejsze...
Ja mojemu M nowości dawkuję, nie moge tak jak Marzenka zrobić wyliczanki na caly rok bo to byłaby masakra i nie do przyjęcia...
Ale jak zrobi jedną rzecz to potem dopiero o nastepnej mówię ...wtedy mniej się burzy hihihi a i tak jest po mojemu ...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gabrysia_ 12:49, 04 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Mój M tak samo...ale na zakupy do szkółki to czasem ze mną jedzie i powiem Wam,że zaczyna zwracać uwagę na rośliny,to juz mały postęp
____________________
Magda70 12:51, 04 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
popcarol napisał(a)
Ja walczę żeby kupić sąsiednią działkę (350m2 ale lepsze to niż nic). ciekawe czy wywalczę... pomidorki już tam hodowałam w tym sezonie

pozdrawiam!!


Ja walczyłam 3 lata temu ale zostałam przelicytowana...
A i tak nic się nie dzieje na działce bo facet pozwolenia nie moze dostać na budowę...wiec kto wie moze bedzie chcial sprzedac hmmm
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 12:53, 04 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Magda70 napisał(a)

Niop i co my mamy zrobić .....ale w sumie kochani w tym wszystkim i czasem śmieszni......


Nagadają się, namarudzą ale pomagają jak trzeba to najważniejsze...
Ja mojemu M nowości dawkuję, nie moge tak jak Marzenka zrobić wyliczanki na caly rok bo to byłaby masakra i nie do przyjęcia...
Ale jak zrobi jedną rzecz to potem dopiero o nastepnej mówię ...wtedy mniej się burzy hihihi a i tak jest po mojemu ...


Tak to dobry sposób tylko że mój już teraz się pytał.......no chyba już na wiosnę nic nie będziesz sadzić....chyba skońcYłaś ten ogród ?????...... No i co ja mam biedakowi powiedzieć ......boję się ze jak mu powiem o moich planach na wiosnę to zawału dostanie.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 12:55, 04 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabrysia_ napisał(a)
Mój M tak samo...ale na zakupy do szkółki to czasem ze mną jedzie i powiem Wam,że zaczyna zwracać uwagę na rośliny,to juz mały postęp


Tu nie mam problemu...zawsze grzecznie ze mną jedzie do szkółki czy OBI...
Na razie nie ma bo kto go tam wie co bedzie później hihiih
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies