Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

Bogdzia 21:06, 31 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czyli już o świętach trzeba myślec?? Wianki z jajkami kupowac? Muszę sie zmobilizowac w takim razie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
gierczusia 21:13, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jeszcze na dobranoc Wam pokażę jakie piękne ptice mnie odwiedzają.. Noo ptice, sójki ...

Koffają ... Nie nooo , nie mnie , tylko te maszkety które im wywieszam ... Musz Bogdzi dopytac kiedy kończyć karmienie

Ale sójki sa urocze




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bea 21:20, 31 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
gierczusia napisał(a)


Tam się było czasem bieda przecisnąć.. ... Miałam na oku szklane jajca , ale już zbarkło .. Trza się od razu decydować ...

Rożek.. Chyba żle to napisałam.. To nie jest to słowo. ....Miałam na myśli.hmmmm.. Czekaj.. . Takie coś do powieszenia na drzwiach ..w kształcie rozciągniętego do maksimum " u "

I na to cuś rąbnę..... Jakieś dziabągi ... Jutro Ci obfocę bo już teraz mi sie nie chce do garażu lecieć


Po ostatniej ocenie organoleptycznej obsługi naziemnej już wiem, że mam duży bagaż podręczny.
Ze względu na wysoką cenę tej ekspertyzy w dwie strony już wiem, że nie mam małego bagażu podręcznego.
____________________
Beata W miniformacie
ewsyg 21:46, 31 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ela, dlaczego nie chcesz świdośliwy ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
gierczusia 22:11, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)


Po ostatniej ocenie organoleptycznej obsługi naziemnej już wiem, że mam duży bagaż podręczny.
Ze względu na wysoką cenę tej ekspertyzy w dwie strony już wiem, że nie mam małego bagażu podręcznego.


..... Oplułam ekran

Ja Ci powiem Beatko.. U nas w obsłudze naziemnej to sami " eksperci "...... Eksperci od ekspertyz ...

Rozumię ,se kwestia bagażu podręcznego utkwiła Ci baaardzo w pamięci .. Nie tylko z powodu ekspertów

Wiem.. Muszę sprawdzić wymiary tych " podręcznych " bagaży

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:14, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewsyg napisał(a)
Ela, dlaczego nie chcesz świdośliwy ?


Kiedyś marzyło mi się drzewo wielopienne... Byłam u przyjaciół na działce .. U ńich świdośliwa miała już tyle podziemnych rozłogów ,że już dwie mieli w donicach...i tak oto dostałam świdośliwę .... Ale teraz czytający jej wymiarach i myśląc czy w tak malusim ogródku muszę mieć akurat ją , a nie coś bardziej efektownego to się zastanawiam...ottttt.. Cała tajemnica .. Na dodatek ona miała stać jakieś 3 m od krawędzi tarasu i stwierdzam ,że jest stanowczo za duża....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgnieszkaW 22:27, 31 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Elu, zamiast świdośliwy możesz mieć śliwę dziecięcą - to taka świdośliwa w skali mikro, tylko ładniejsza...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
bleebla 22:34, 31 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Melduję, że wróciłam
Też lubię sójki. Zrobiłam dużo zdjęć ostatnio tegoż ptaka
Nadrobię jutro w miarę możlowości
____________________
Aga - Mała eLeczka
gierczusia 22:34, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AgnieszkaW napisał(a)
Elu, zamiast świdośliwy możesz mieć śliwę dziecięcą - to taka świdośliwa w skali mikro, tylko ładniejsza...


Aguś .. Ja mam straszny problem.. Rabata będzie zaledwie o szerokości ok metra i zaledwie 3 m od tarasu i 6 m od bryły domu... To oznacza ,że drzewo musi być naprawdę mikro .....

Myslałam o jakimś buczku fastigiata , albo wierzbie ...aaa...sama nie wiem... Może mnie w tym Lądku coś natchnie.....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:36, 31 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bleebla napisał(a)
Melduję, że wróciłam
Też lubię sójki. Zrobiłam dużo zdjęć ostatnio tegoż ptaka
Nadrobię jutro w miarę możlowości


Część Aguś ... Noo dobrze ,że jesteś .. Małe wagarki były ??... Psttttt.. Ja też je czasem uwielbiam , by potem powróćic na forum z dziką tęsknotą

Nie nadrabiaj , szkoda czasu .. Pismo obrazkowe ewentualnie

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies