Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich serdecznie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich serdecznie:)

marjolkaaa 10:50, 01 sty 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2
Witam Was kochani własnie spelniam moje noworocznie postanowienie czyli aktywnie mam zamiar sie do Was przyłaczyć do tej pory byłam tak zwanym tajemniczym śledzacym trwa to juz dosc długo czytam wszstko- czytam i zazdroszcze Wam i mysle gdzie mi do Was- ale z tego co przeczytalam wiekszość z Was tak własnie myslala wiec co mi szkodzi . Jestem z Włoclawka niestety z mojego maista nie ma u Was nikogo ale moze sie to zmieni. Mam 43 lata jetem głowna księgowa (oczywiście dla pieniedzy) a dla pasji ogrodniczka. Pani Danusia jest moja idolka znam ja oczywiscie z programow telewizyjnych i teraz z portalu. Mam nadzieje ze mi pomozecie w proruszaniu sie po tym portalu to moze pododaje tez troche zdjec i pochwale sie moimi perełkami które w swoim ogrodzie posiadam. pozdrawiam Jolka
MilenaP 12:58, 01 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Jolu
Fajnie, że się odważyłaś
Wygląda na to, że Cię witam jako pierwsza, więc na początek dostaniesz ode mnie życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia ogrodowego
____________________
Milena - zielonastrefa
Gardenarium 13:17, 01 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witam Jolu jako druga i pozdrawiam noworocznie.
Oczywiście, że pomożemy poruszać się.

Jeśli chcesz założyć swój wątek to oczywiście w Naszych ogrodach i jest to tutaj

wpisujesz tylko tytuł i tekst i już masz swoje miejsce na Ogrodowisku.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/new?forum_id=3

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbieta_b 08:36, 02 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Jolu A żeby było w kolejności to trzecia Samych radości w Nowym Roku !
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Kindzia 14:34, 02 sty 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I ja serdecznie witam Łączy nas ta sama praca I zamiłowanie do zielonego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies