Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

Muszelka 18:01, 06 lis 2023


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie.

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
ZbigniewG 18:45, 06 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
Witaj Muszelko , ogród, jezioro(morze), góry wysokie plus parę innych rzeczy i chce się żyć
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Alija 20:47, 06 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
ZbigniewG napisał(a)



Piękna jesienna ścianka.
Dawno nie byłam, a tu tyle ciekawostek, morze, góry, klejnoty, jesienne kolory w ogrodzie, winogronowe zbiory, a nawet całkiem sympatyczny duszek.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ZbigniewG 21:15, 06 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
Alicja jeżeli chodzi o jesienne kolory to aż skręcało mnie żeby choc na chwile wrócić w jesienne kolory Puszczy Śnieżnej Białki, nawet Bieszczady w rankingu wspomnień są w tyle

dla niewtajemniczonych to pod ŚNIEŻNIKIEM
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Alija 21:37, 06 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Zbyszku, ale że Bieszczady nie????, przecież tam jesienią najpiękniej
Chociaż w Puszczy Śnieżnej Białki nie byłam, więc trudno oceniać.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ZbigniewG 09:49, 07 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
Alicja Puszcza to dla mnie wspomnienie młodzieńczych wędrówek gdy po nudnawej zieloności Sudetów cała paleta kolorów i deszcz opadających liści do dziś mam przed oczami.

Bieszczady były później i bardziej kojarzą się mi np z bimbrem u węglarzy (ugościli samotnego wędrowca) lub zadymą w Ustrzykach Górnych gdzie z niewielka pomocą ratowałem skórę kilku studentów przed krewkimi juhasami z Podhala .
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Alija 10:09, 07 lis 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8797
Wspomnienia są najpiękniejsze. ❤️ Dla mnie najbliższe są Bieszczady, może też przez lokalny patriotyzm, dzieli mnie od nich ok.150km.
W ogóle to lubię góry, wszystkie są piękne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ZbigniewG 18:46, 07 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
Gdy po latach miałem szansę wrócić na górskie szlaki to młodzieńcze Sudety były tak samo odległe jak Tatry więc wybór był prosty. 40+ i pierwsze wejście na Rysy i tak już poleciało ,
Teraz Wysokie Tatry są coraz wyższe więc Sudety i Bieszczady stały się realną alternatywą ale Tatry zwłaszcza słowackie wciąż kuszą, może już nie wielka pętla przez Czerwoną Ławkę czy Rohacze ale pomarzyć każdy może
Nasza Orla Perć wciąż w zasięgu ale chyba już nie w jednym przelocie, no może z noclegiem w Murowańcu ale zgrać nocleg i pogodę to jak w totolotku i żeby jeszcze być w formie niekoniecznie 100% z tamtego czasu
zejście do Zbójnickiej Chaty z Czerwonej Ławki a wcześniej oczywiście była długa droga z Hrebienioka do Terinki


były wspomnienia i marzenia a tu szara rzeczywistość - idzie zima - to na te następne
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 08:55, 09 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
będą 'flaczki' 50m za płotem
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 14:18, 09 lis 2023


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8908
to już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy ....brać się za kolejne zaległości
zostały dwa grubaski ale to podkładka do cięcia gałęzi


dotarła zamówiona mała pilarka do grubszych gałęzi i konarów - już sprawdzona o to mi chodziło
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies