Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

GosiaJoanna 23:06, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Witaj, Małgosiu. Trzymam kiuki za zmiany w Twoim ogrodzie. Nie przejmuj się, jeśli z perpektywy Ogrodowiska wydaje Ci się że do tej pory coś robiłaś źle. Wszyscy mamy to samo (no, może z wyjątkiem Danusi). Ja na przykład mam wrażenie, że od 10 lat robię wszytsko źle...ale co tam...uparta jestem i jeszcze raz podjęłam próbę stworzenia swojego wymarzonego ogrodu. Ciągle coś tu czytam, oglądam, uczę się. Będę do Ciebie zaglądać. A póki co powodzenia!

Nie martwię się tym, roślinki zawsze można przesadzić. Jeszcze rok temu za domem było jedno wielkie bagno z trawą po pas i trzciną. Szkoda że nie posiadam dokumentacji, jak teren został przeorany, zabronowany i ja z M grabkami go wyrównałam oraz wybrałam wszystkie darnie z trawą. Ta trawa to moja zasługa i troszkę M. Jak mój mąż wyjechał do UK bardzo mi go brakowało, nie mogłam się odnaleść w nowym miejscu (pochodzę z Elbląga) i bez niego. Zaczęłam więc karczować teren za domem i to co jest tam na dzień dzisiejszy to moje zabijanie czasu i tęsknoty. Może popełniłam kilka błędów ale ta rabatka ma zaledwie 7 miesięcy ...wierzę w to że bedzie tu kiedyś pięknie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
monteverde 23:14, 09 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Gosiu, nie wiedziałam , że na końcu świata są takie ładne ogrody jak chcesz mieć ładne kanciki to musisz zainwestować w porządny sprzęt , nóż do kantów, który kupisz w naszym sklepie na Ogrodowisku Nie martw się błędami wszyscy je popełniamy i przez to się uczymy, tak by było za nudno, będę wpadać pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Zeta 23:21, 09 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Czyżby nam następny kancikomaniak rósł????
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
GosiaJoanna 23:23, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
monteverde napisał(a)
Cześć Gosiu, nie wiedziałam , że na końcu świata są takie ładne ogrody jak chcesz mieć ładne kanciki to musisz zainwestować w porządny sprzęt , nóż do kantów, który kupisz w naszym sklepie na Ogrodowisku Nie martw się błędami wszyscy je popełniamy i przez to się uczymy, tak by było za nudno, będę wpadać pozdrawiam


O widzę krajankę ja pochodzę z Elblaga a urodziłam sie w Malborku ... jak przeprowadziłam się na wschód to mówiłam każdemu, że mieszkam na końcu świata ale jest tu naprawdę ładnie Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Slawko 19:01, 10 sty 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witam Widzę, że dużo pracy przed Tobą Takie wątki też lubię... na naszych oczach będzie powstawał kolejny piękny ogród I to może dzięki naszej pomocy będzie jeszcze piękniejszy Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
GosiaJoanna 19:08, 10 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Slawko napisał(a)
Witam Widzę, że dużo pracy przed Tobą Takie wątki też lubię... na naszych oczach będzie powstawał kolejny piękny ogród I to może dzięki naszej pomocy będzie jeszcze piękniejszy Pozdrawiam


Też tak myślę, że będzie to nasze wspólne "dziecko" Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Slawko 19:20, 10 sty 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
He, ciekawie to ujełaś Ja chcę już wiosnę... mam tyle planów, pomysłów... ale niestety nie mam takie pola do popisu jak Ty... może trochę się nam przybliżysz i powiesz jaki styl ogrodów lubisz... jakbyś widziała swój ogród... wiem trudno jest wyobrażać sobie ogród nie mając pomysłu na niego, może Ty masz?
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
GosiaJoanna 19:31, 10 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Mieszkałam 6 lat w Londynie i bardzo lubię angielskie ogrody . Kocham również róże i mam do nich darmowy dostęp, ponieważ mój Szwagier co kilka lat " wyrzuca" sadzonki ze szklarni i wymienia na nowe. Moja Mama obdarowała już wszystkie sąsiadki różami i teraz liczy na to że ja wezmę część sadzonek . Za kilka dni wrzucę plan mojej działki i wtedy może posypią sie propozycję jak ją ubrać w roślinki
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Slawko 19:35, 10 sty 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Wyczytałem, że mieszkasz na polskim biegunie zimna... ciekawe jak sobie róże radzą To czekamy na plan... Osobiście też lubię ogrody angielskie, naturalne... ogólnie lubię chaos w ogrodzie ale taki kontrolowany
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
GosiaJoanna 19:57, 10 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
W tyn roku okaże się czy przezimowały . Ogólnie sąsiadom przemarzają :/
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies