Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

nieszka 19:14, 08 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Witaj Gosia!
Masz młody ogródek - jeszcze wszystkie błędy są do nadrobienia.
Ja naprzykład mam w planach zrobić coś z "zabetonowaniem" którego ty już wiesz że trzeba uniknąć robiąc podjazd i ścieżki
Trawkę masz rzeczywiście śliczną, wcale się nie dziwię że się zastanawiasz nad pozostawieniem koniczynki. U mojej mamy też jej pełno i zawsze ma trawnik dużo ładniejszy, zieleńszy niż mój w którym koniczynie nie pozwalam rosnąć
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
KasiaWB 19:19, 08 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
spokojnie, wiele osób to przerabiało i wzdychało, że szkoda, że wcześniej tu nie trafili ) ja też )) obrzeża i włókninę też darłam na początku )) świetnie sobie ze wszystkim poradzisz!
A czytałaś już serię artykułów Danusi o projektowaniu ogrodu, przygotowaniu terenu itd. ? można zacząć tutaj http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/55-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-1-sprzatanie a kolejne będą się pokazywać pod artykułem
Już masz fajnie, a będzie pięknie zobaczysz
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
goniako 19:26, 08 sty 2013


Dołączył: 25 wrz 2012
Posty: 38
Wtaj!
Zaintrygował mnie twój nick "GosiaJoanna" Dlaczego? Bo ja też jestem Gosia a wszyscy mówia do mnie Aśka z drugiego imienia. Będę do Ciebie zaglądać i podpatrywać bo mój ogródek czeka niecierpliwie na wiosnę. Mam duuużo do zrobienia. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Asi
GosiaJoanna 19:35, 08 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
goniako napisał(a)
Wtaj!
Zaintrygował mnie twój nick "GosiaJoanna" Dlaczego? Bo ja też jestem Gosia a wszyscy mówia do mnie Aśka z drugiego imienia. Będę do Ciebie zaglądać i podpatrywać bo mój ogródek czeka niecierpliwie na wiosnę. Mam duuużo do zrobienia. Pozdrawiam


Rodzice dali mi dwa imiona Małgorzata Joannna
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Welka 20:04, 08 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Gosiu, zapomniałam wcześniej napisać - nie masz w podpisie linku do swojego ogrodu, zrób sobie, a łatwiej będzie do Ciebie trafić jak będziesz chodzić po wątkach
Tu podpowiedź
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
GosiaJoanna 20:33, 08 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Ewelinka231281 napisał(a)
Gosiu, zapomniałam wcześniej napisać - nie masz w podpisie linku do swojego ogrodu, zrób sobie, a łatwiej będzie do Ciebie trafić jak będziesz chodzić po wątkach
Tu podpowiedź
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Dziękuję za pomoc
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
alinak 20:48, 08 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Gosiu witaj . dużo porad usłyszysz od nas . wszystkiego na raz nie bierz do serca . działaj trochę też pod kątem własnych przemyśleń i upodobań .
między thuje szmaragdy posadziłabym coś jeszcze dla uzyskania efektu zielonej ściany ...może zmieszaj gatunki drzew np , dodaj świerki jodły będzie naturalnie .
jak już ci pisała Kasia ta wierzba na pniu jest za blisko ogrodzenia .będziesz mieć z nią kłopot .

ale i tak masz łatwo , bo dopiero tworzysz ogród a już masz ogrodowisko .. ja zaś mam tyle błędów w ogrodzie że już mi nawet nie przychodzi do głowy ich poprawiać, bo za póżno
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Welka 20:54, 08 sty 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
GosiaJoanna napisał(a)

Gosiu, zapomniałam wcześniej napisać - nie masz w podpisie linku do swojego ogrodu, zrób sobie, a łatwiej będzie do Ciebie trafić jak będziesz chodzić po wątkach
Tu podpowiedź
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie

Dziękuję za pomoc


Nie ma sprawy
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
GosiaJoanna 20:57, 08 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Też tak mi się wydaje,że wierzba jest zbyt blisko płotu. Przesadzę ją na wiosnę w inne miejsce. Odległości między thujami były zamierzone, ponieważ początkowo nie chcieliśmy tworzyć z nich żywopłotu ale teraz najchetniej zasłonilibyśmy się od oczu sąsiadów heheh. Rosną między nimi róże i ostrokrzew, boję się że ostrokrzewa też będę musiała przesadzić :/
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Magda70 21:39, 08 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No chyba bedzie trzeba...dziewczyny mają rację
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies