Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gdzieś na końcu świata...

Pokaż wątki Pokaż posty

Gdzieś na końcu świata...

Gosiniak 20:26, 12 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
No to masz działeczkę taką jak ja (1200), u mnie jednak podjazd dużo miejsca zajmuje. Jak tak patrzę na twoje zdjęcia to mi się wydaje że masz dużo większą, u mnie dom tak dziwnie postawiony jest, tak na skos i mam z każdej strony takie jakby trójkąty, M się uparł żeby do stron świata dobrze dopasować.
Oj masz gdzie sadzić, a jeszcze coś planujesz, jakiś kącik z ławeczką bujaną, plac zabaw itp. bo w planowaniu to najlepiej od tych głównych elementów zacząć
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Marlenaa 23:33, 13 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Wpadłam z rewizytą Masz fajny kawałek działki do zagospodarowania. Wszystko już wyrównane i taki piękny trawnik. Nic tylko zrywać darń pod nowe rabatki U mnie nawet trawnika jeszcze nie ma. Też podobają mi się ogrody w stylu angielskim, ale jak będzie u mnie to zobaczymy. Najważniejsze aby stworzyć ogród taki, w którym będziemy dobrze się czuć Życzę wytrwałości w działaniu i aby do wiosny.
Pozdrawiam, Marlena.
____________________
krowy, staw i my
Gosiniak 11:56, 14 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
A te kretowiska to w trawniku czy na rabatce masz? A kociaka to warto mieć, jak nie kret to nornica, zawsze coś tam upoluje
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 14:06, 14 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Na rabatce nie ryje, tylko na trawniku i w warzywniku :/
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 11:40, 15 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Kochani POMOCY dostałam takiego "iglaczka" od znajomej i nie wiem jak się on nazywa, wygląda mi na świerk ale jaki? Mój M posadził go ale chyba zbyt blisko ogodzenia ...pomóżcie mi go zidentyfikować pliss


____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gosiniak 20:36, 15 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Miałam wczoraj ci napisać, ale coś się stało z przeglądarką i nie mogłam się później zalogować, w identyfikacji nie pomogę, wygląda na świerka tak jak mówisz, ale jest tyle odmian, może ZbigniewG rozpozna, on ma tyle iglaków, napisz do niego, żeby zerknął na twój wątek, może będzie wiedział.
I wracaj humorku proooooooszę!
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gardenarium 22:21, 15 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pytałaś Gosiu o żywopłoty.

Ja stosuję świerki serbskie, tuje Smaragdy, Aureospicata, Kórnik, Aurescens. choiny kanadyjskie, graby strzyzone lub Fastigiata, buki no i oczywiście żywopłoty z cisa.

Możesz też stosować irgę błyszczącą (cięta) derenie białe Aurea i Sibirica.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GosiaJoanna 22:31, 15 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Gardenarium napisał(a)
Pytałaś Gosiu o żywopłoty.

Ja stosuję świerki serbskie, tuje Smaragdy, Aureospicata, Kórnik, Aurescens. choiny kanadyjskie, graby strzyzone lub Fastigiata, buki no i oczywiście żywopłoty z cisa.

Możesz też stosować irgę błyszczącą (cięta) derenie białe Aurea i Sibirica.



Dziekuję Danusiu
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ZbigniewG 08:56, 16 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8900
Gosia to raczej będzie nasz zwykły świerczek , rośnie duży i nie przedstawia specjalnych walorów za 3-4 można wykorzystać na święta lepiej w jego miejsce(dalej od ogrodzenia) posadzić np świerka serbskiego(tak jak pisze Danusia)
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
GosiaJoanna 11:56, 16 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
ZbigniewG napisał(a)
Gosia to raczej będzie nasz zwykły świerczek , rośnie duży i nie przedstawia specjalnych walorów za 3-4 można wykorzystać na święta lepiej w jego miejsce(dalej od ogrodzenia) posadzić np świerka serbskiego(tak jak pisze Danusia)


Dziękuję za info
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies