Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Wita początkujący

Pokaż wątki Pokaż posty

Wita początkujący

Botanik29 09:52, 13 sty 2013

Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4
Witam mam 14 lat i od paru dni iteresuję się ogrodnictwem.Wzięło się to z nikąd poprostu zaciekawiło mnie to trochę.Na początku myślałem że zajmują się tym tylko kobiety lecz jednak tak nie jest
Witam jeszcze raz wszystkich, niedługo zakupię jakieś kwaty na do domku i powoli bęe się rozkręcał.
A czy można znaleźć pracę w tym zawodzie?
Gardenarium 11:22, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, ja właśnie tak młodo zaczynałam, a praca jest jeśli kochasz to co robisz i jesteś pracowity. Poczytaj o moich początkach i co teraz robię jako zawodowa projektantka ogrodów.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/116-ogrodnictwo-czym-jest-dla-mnie

Realizuję się w pięknym zawodzie. Możesz też prowadzić kwiaciarnię, albo produkować rośliny jako ogrodnik szkółkarz. Koniecznie do nas dołącz, a będziesz się rozwijał.

Masz tutaj kolegów - Sebek. Lukas, Marcin, Sławko - młodzi ludzie z pasją. Na pewno pominęłam innych, za co przepraszam. W razie czego dopiszcie się młodzi chłopcy tutaj do grupy i powitajcie nowego ogrodnika wśród nas

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lukas 13:06, 13 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Witaj początkujący! Ja tez jestem tu od niedawna zarajestrowany, ale podglądam już długo Na pewno szybko się zadomowisz
Ogrodnictwo to wspaniałe zajęcie i daje wiele mozliwości.
Interesuję się tym już od kilku lat, ale dopiero jak trafiłem tu od razu wiedziałem co chce robić w przyszłości mam nadzieje, że to się spełni... musze być bardzo pracowity
Masz jakiś ogród rodzinny i czy zajmujesz się nim? Jak tak to prosimy dużo zdjęć
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Gardenarium 13:40, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzięki Łukasz za wsparcie, tak pracowitość i cierpliwość to cecha dobrego ogrodnika, choć mnie akurat brakuje cierpliwości, ale nadrabiam większymi roślinami

Aaaaha i jestem jeszcze uparta, jak coś zacznę to bodajbym robiła do północy - muszę skończyć, polać wodą, zmyć i przysiąść na chwilkę żeby napawać się nowym widokiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 14:37, 13 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to ja także witam Z ogrodowiskiem na pewno się rozkręcisz - to forum jest jak nałóg - w dodatku bardzo pozytywny - i nieuleczalny

Pracę w tym zawodzie można znaleźć - ale dopiero jesteś w gimnazjum - więc spokojnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Botanik29 19:44, 13 sty 2013

Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4
No jak na razie kwiatów nie posiadam lecz zamiarzam sobie jakiegoś kupić. I tu jest problem ponieważ nie wiem czy kupić już (że tak powiem) ''gotowego'' (chodzi mi oto że bym nie robił nic z nasionkami) czy go wyhodować? A jakiego kupić dla początkującego?
Mirka 20:04, 13 sty 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj początkujący na ogrodowisku.Najbardziej cieszą rośliny wyhodowane od nasionka,bo widzisz każdego dnia jak się rozwija i to jest największa frajda . W tej donicy jest tuja krztałtowana od 5 lat i jalowiec z 5cm.sadzonki ,co rok widzę ile mu przybyło cm.Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gardenarium 00:56, 14 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kup sobie storczyka falenopsisa (Phalaenopsis). Jest łatwy w uprawie, wszyscy uprawiają i sporo jest wskazówek.

Będziesz zachwycony. A poniżej Sebka

http://www.ogrodowisko.pl/watek/312-moje-storczyki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Botanik29 18:55, 14 sty 2013

Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4
Gardenarium napisał(a)
Kup sobie storczyka falenopsisa (Phalaenopsis). Jest łatwy w uprawie, wszyscy uprawiają i sporo jest wskazówek.

Będziesz zachwycony. A poniżej Sebka

http://www.ogrodowisko.pl/watek/312-moje-storczyki[/quot
e]

A czy te storczyki kupić już wyhodowane? Bo moim zdaniem będzie mi tak wygodniej i łatwiej ale pozostawiam to expertom.
Botanik29 18:56, 14 sty 2013

Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4
A czy mógLbym sobię kupić na zimę rosiczkę?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies