Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 20:46, 04 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
GorAna napisał(a)
Oj Baśka oszczędna Ty jesteś w zdjęciach. Rób, by potem mieć dla porównania, jak było a jak będzie
Buziaki


Anuś focie robię. Tylko nie pokazuje. Może zimą będzie więcej czasu to pokaże zdjęcia z serii było, jest
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 20:50, 04 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
beata_m napisał(a)
hej Basieńko a ja dalej tylko troszkę obejrzała, ale to co dojrzałam to mnie zachwyciło, drewniane wykończenia rabatek, taras w pięknym kolorze, zadbane rośliny, zero chwastów i skąd te tulipany kwitnące a nie w cebulkach? czyżby jakieś święto?


Betki kwiaty bez okazjinowych nasadzeń cebulowych niestety nie będzie w ogródeczku zdrowie figle płata.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 20:59, 04 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pochwalę się lampami przy domku.... Wykonanie Męża
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gardenarium 06:36, 05 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Korzenie bukszpanów są ok, można je zadołować w gruncie bez doniczek na zimę. Zanim je wsadzisz dobrze podlej a nawet namocz w naczyniu. Widać, że bryła korzeniowa jest bardzo sucha, co na zimę roślinom zimozielonym źle wróży.


Co do ćmy, to pogrzeb w nich głębiej i na wiosnę zaopatrz się w Spintor. Monitoruj czy nic się nie będzie ruszało

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 07:11, 05 lis 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Lampy w dechę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 07:34, 05 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Baś ale masz zdolniachę z mężusia..lampy wpasowały się w punkt bardzo pasują do elewacji i charakteru domu od pierwszego wrażenia czuje się spójność
Kochana pozdrawiam i buziaczkuję

Współczuję ćmy bukszpanowej...przeszukaj bardzo dokładnie powinny być widoczne taki lepkie złogi oddchodów i oprzędy, gąsienice mocno się chowają.
Można się wykończyć na widok tego paaskudztwa, ale jak znajdziesz to każda gałązkę i listeczek musisz dokładnie oczyścić. Jak nie miałam jeszcze środka to czyściłam przy pomocy węża z wodą, oby ich nie było
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 08:39, 05 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Gardenarium napisał(a)
Korzenie bukszpanów są ok, można je zadołować w gruncie bez doniczek na zimę. Zanim je wsadzisz dobrze podlej a nawet namocz w naczyniu. Widać, że bryła korzeniowa jest bardzo sucha, co na zimę roślinom zimozielonym źle wróży.


Co do ćmy, to pogrzeb w nich głębiej i na wiosnę zaopatrz się w Spintor. Monitoruj czy nic się nie będzie ruszało


Danusiu dziękuję za pomoc, tak zrobię jak piszesz. A od niczego kupię Spintor, i będę monitorowała roślinki
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 08:40, 05 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Katkak napisał(a)
Lampy w dechę


Dziękuje Kasiek za pochwały, mnie też się bardzo podobają
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 08:57, 05 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Baś ale masz zdolniachę z mężusia..lampy wpasowały się w punkt bardzo pasują do elewacji i charakteru domu od pierwszego wrażenia czuje się spójność
Kochana pozdrawiam i buziaczkuję

Współczuję ćmy bukszpanowej...przeszukaj bardzo dokładnie powinny być widoczne taki lepkie złogi oddchodów i oprzędy, gąsienice mocno się chowają.
Można się wykończyć na widok tego paaskudztwa, ale jak znajdziesz to każda gałązkę i listeczek musisz dokładnie oczyścić. Jak nie miałam jeszcze środka to czyściłam przy pomocy węża z wodą, oby ich nie było



Dziękuję Aganiu za pochwały w imieniu Męża. Lampy faktycznie pasują do charakteru Naszego Domku. Piękne są.
Mam Aganiu cichą nadzieję że nie mam ćmy bukszpanowej na pokładzie. Przeszukam korzenie, a na wiosnę nowo zakupione roślinki z Casto profilaktycznie opryskam Spintorem. Na wiosnę kupowałam w Casto 15 sztuk roślinek bukszpanu i jest ok, więc może teraz też tak będzie. U Nas kulki bukszpanowe na wielkiej promocji po 10zł. Więc kupiłam sobie 4 sztuki.
Mąż kazał mi bukszpany oddać do casto
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 16:18, 10 lis 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Tulipankowo....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies