Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 09:23, 03 sty 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Dorota123 napisał(a)
Myślę, że najpierw powinnaś się skupić nad prawą stroną od bramki, bo tam raczej nie będzie dużej rewolty. Tam gdzie ma być chodnik i wjazd pewnie będą robione jakieś roboty ziemne, więc i rozgardiasz będzie duży. Do zakończenia robót raczej nie ruszysz z lewą stroną ogrodu patrząc od drogi.


Hej Dorotko Poczekam dzielnie na schody od furtki do domku i na krawężniki przy wjeździe na posesję. Może uda się w tym roku zrobić jeszcze murek przed oknem kuchennym koło tarasu taka podwyższona rabata będzie. Wtedy będzie już koniec z robotami ziemnymi przed domkiem.
A wiosną jak to wiosną mamy co robić.
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 10:17, 11 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Baś a ja ruszam z łazienkami na poddaszu u mnie może już w przyszły poniedziałek
Męczą mnie już te problemowe ściany połaciowe, no nic się w standardowych wymiarach nie mieści.
Pierwsza łazienka powstała na papierze w 5 min, a ta druga to mnie już chyba wykończy
Mikołaj wcześnie zaczyna projektowanie to już za chwilkę będzie specjalistą
Czyli wiosną startujecie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 21:34, 11 lut 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Agania napisał(a)
Baś a ja ruszam z łazienkami na poddaszu u mnie może już w przyszły poniedziałek
Męczą mnie już te problemowe ściany połaciowe, no nic się w standardowych wymiarach nie mieści.
Pierwsza łazienka powstała na papierze w 5 min, a ta druga to mnie już chyba wykończy
Mikołaj wcześnie zaczyna projektowanie to już za chwilkę będzie specjalistą
Czyli wiosną startujecie



Hej Aganiu fajnie że mnie odwiedziłaś Jeśli zdrowie pozwoli to startujemy wiosną - już się nie mogę doczekać będziemy mieli chodnik do domku - i czyste buty Rabatek nowych raczej nie będzie, bo finanse nie pozwolą. Ale chcę kupić korę i zadbać o to co już jest.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 16:41, 16 lut 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Pozdrawiam niedzielnie ....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basilikum 17:05, 16 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
sliczny kolorek tulipanow
odpozdrawiam
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BASIA8 15:05, 23 lut 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Wiosna w domku ...........
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 10:09, 24 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ach te nasze ulubione tulipany dają radość
Wiosna w domu, a na zewnątrz niestety aura deszczowa i wietrzna, deszczu nigdy dość, ale weekend dla ogrodu stracony
Melduję, że łazienki u mnie ruszyły
Buziaczki Basiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dorota123 21:31, 26 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Uwielbiam kwiaty w domku zimową porą. Twoje piękny nastrój wprowadzają.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 22:02, 26 lut 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Dorota123 napisał(a)
Uwielbiam kwiaty w domku zimową porą. Twoje piękny nastrój wprowadzają.


Dziękuję Dorotko... Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 20:56, 16 mar 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Wiosennie w dolinie ...
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies