Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8
Dsc 0072

Dodany 09:23, 03 sty 2020
Dorota123 napisał(a)
Myślę, że najpierw powinnaś się skupić nad prawą stroną od bramki, bo tam raczej nie będzie dużej rewolty. Tam gdzie ma być chodnik i wjazd pewnie będą robione jakieś roboty ziemne, więc i rozgardiasz będzie duży. Do zakończenia robót raczej nie ruszysz z lewą stroną ogrodu patrząc od drogi.

Hej Dorotko Poczekam dzielnie na schody od furtki do domku i na krawężniki przy wjeździe na posesję. Może uda się w tym roku zrobić jeszcze murek przed oknem kuchennym koło tarasu taka podwyższona rabata będzie. Wtedy będzie już koniec z robotami ziemnymi przed domkiem.
A wiosną jak to wiosną mamy co robić.
Buziaki zostawiam.

Dodany 10:17, 11 lut 2020 , edytowany o 10:18, 11 lut 2020
Baś a ja ruszam z łazienkami na poddaszu u mnie może już w przyszły poniedziałek
Męczą mnie już te problemowe ściany połaciowe, no nic się w standardowych wymiarach nie mieści.
Pierwsza łazienka powstała na papierze w 5 min, a ta druga to mnie już chyba wykończy
Mikołaj wcześnie zaczyna projektowanie to już za chwilkę będzie specjalistą
Czyli wiosną startujecie
BASIA8
Dsc 0072

Dodany 21:34, 11 lut 2020
Agania napisał(a)
Baś a ja ruszam z łazienkami na poddaszu u mnie może już w przyszły poniedziałek
Męczą mnie już te problemowe ściany połaciowe, no nic się w standardowych wymiarach nie mieści.
Pierwsza łazienka powstała na papierze w 5 min, a ta druga to mnie już chyba wykończy
Mikołaj wcześnie zaczyna projektowanie to już za chwilkę będzie specjalistą
Czyli wiosną startujecie

Hej Aganiu fajnie że mnie odwiedziłaś Jeśli zdrowie pozwoli to startujemy wiosną - już się nie mogę doczekać będziemy mieli chodnik do domku - i czyste buty Rabatek nowych raczej nie będzie, bo finanse nie pozwolą. Ale chcę kupić korę i zadbać o to co już jest.

Dodany 16:41, 16 lut 2020
Pozdrawiam niedzielnie ....

Dodany 17:05, 16 lut 2020
sliczny kolorek tulipanow
odpozdrawiam