Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

edi75 11:33, 17 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1985
BASIA8 napisał(a)


Nie byłam dziś na zakupach. Pogoda i samopoczucie kiepskie- tydzień brania leków i szału nie ma. Mus w poniedziałek do lekarza się umówić.
. Rzeczywicie pogoda nie sprzyjała zakupom zwłaszcza na świeżym powietrzu.. A jak do tego jeszcze nie czujesz się za najlepiej to tym bardziej. Życzę zdrówka wobec tego.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
BASIA8 12:01, 17 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
LIDKA napisał(a)


ja nie przesadziłam, mam nadzieję ze po niedzieli wylądują już na właściwym miejscu.

jak nic nie zepsujem mi planów.


Ja też myślę że jak pogoda dopisze to w przyszłym tygodniu je posadze na miejsce stałe i niech sobie radzą. Sporo cieliśmy i jeszcze nie wszystko posprzątane....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 17:31, 17 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Basiu nie szkoda Ci jodełek? W zimie miałabyś gałęzie do dekoracji i do okrywania roślin stroiszem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
MiluniaB 17:37, 17 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Sporo tych ścinek
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
BASIA8 20:19, 17 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorota123 napisał(a)
Basiu nie szkoda Ci jodełek? W zimie miałabyś gałęzie do dekoracji i do okrywania roślin stroiszem.[/quote


Dorotko nie szkoda. Były bardzo chore. Tego nie widać na zdjęciach, ale nie nadawały się żeby być w ogrodzie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anabell 21:42, 17 kwi 2021


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Basiu!

hortki Silver Dolar mam na okrągłej rabacie, one dłużej utrzymują biel, różowieją kwiaty później od innych odmian.

Uważam już możesz posadzić do gruntu, a na noc okryć dużym wiadrem.
Wiosna to i dużo pracy w ogrodzie, też nie wychodziłam w tym tygodniu bo ciągle pada.

Przesyłam serdeczności Basieńko
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
BASIA8 21:44, 17 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anabell napisał(a)
Basiu!

hortki Silver Dolar mam na okrągłej rabacie, one dłużej utrzymują biel, różowieją kwiaty później od innych odmian.

Uważam już możesz posadzić do gruntu, a na noc okryć dużym wiadrem.
Wiosna to i dużo pracy w ogrodzie, też nie wychodziłam w tym tygodniu bo ciągle pada.

Przesyłam serdeczności Basieńko


Dziękuję Kochana bardzo miło że Mnie dowiedziałaś
Ja też serdeczności ślę.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 21:46, 17 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dziś Mój Małżonek zrobił dla Mnie donice na taras. Trzeba je pomalować i można roślinki sądzić......

____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Annna12 23:08, 17 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
BASIA8 napisał(a)
Dziś Mój Małżonek zrobił dla Mnie donice na taras. Trzeba je pomalować i można roślinki sądzić......



Witam się z Tobą i w Twoim ogrodzie
Basiu ciekawa jestem jak sprawdzą Ci się te donice bo moje z każdym kolejnym rokiem wyglądają gorzej... pomimo że drewno zaimpregnowane to jakos się rozłażą od deszczu...
____________________
Ogród z koroną w tle...
BASIA8 11:43, 18 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ciężko mi powiedzieć jak Nasze donice się zachowają. Nie miałam nigdy wcześniej takich
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies