Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

Nowa12 22:36, 02 lip 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Super zdjęcia z ogrodu. Widać full pracy. Fajnie że tyle mąż potrafi i chce zrobić w ogrodzie. Bo to różnie bywa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Joann 02:11, 03 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Basiu, witam się u Ciebie Oczywiście od razu zauważyłam piękną drewnianą ścieżkę, która powstaje (bo ja ze ścieżkami teraz jestem na bieżąco). Koniecznie wstaw zdjęcia efektu końcowego!
Wspólne prace z mężem w ogrodzie to u mnie widok niespotykany, więc tymbardziej podziwiam u Ciebie. Super, że sobie pomagacie, działacie razem i że mąż podziela Twoją pasję! A widzę, że u Ciebie zmiany w dalszym ciągu, bo i kanciki proste zwiastują rewolucję w ogrodzie super! Ja też przerabiałam u siebie zawijasy, o których myślałam, że mi pasują
____________________
Joanna Ogród długi
Basieksp 09:58, 03 lip 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10322
BASIA8 napisał(a)
Dziękuję Dziewczyny na pochwały Serce się raduje Ale muszę Wam przyznać że ta część ogródeczka bardzo mi się podoba.
Teraz pochwalę się warzywnikiem Mojej Mamusi, to jej królestwo Ja mało ingeruje w nasadzenia. Mama bardzo się cieszy ze swojej uprawy.



Oj robi wrażenie jest ogromny i warzywka też całkiem duże u mnie ogórki na warzywniku jeszcze nawet nie kwitną, a tu już ogórki i cukinie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Martka 10:05, 03 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Warzywka kradną całe show Basiu, Mamie gratulacje, wszystko pięknie i zdrowo rośnie, ogromne cukinie, pomidory, jaka dorodna kalarepa! Czytałam, że planujesz nową rabatkę, jestem ciekawa
Aneta1309 11:16, 03 lip 2021


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Piękne te Twoje rabaty, warzywa również nie wiem co im mama za dobroci serwuje bo w porównaniu do moich to giganty macie.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
BASIA8 18:16, 03 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dziewczyny właśnie Mamusia nic im nie serwuje - tylko w upały były co wieczór podlewane- jak byliśmy na wakacjach to Mama zraszacz włączała. Ja z nową rabatką mam zawrót głowy. Projekty 2 zrobilam Ale w końcu mi się nie podobają . Na rabacie rośnie stara tuja i nie chce jej wycinać. Choć troszkę bruździ w widoku ogólnym. Mąż palisade zrobił. Muszę ją pomalować jak pogoda stanie. Zobaczcie sami jak teraz miejsce przed domkiem wygląda...
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorota123 23:09, 03 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pochwal mamę, warzywa dorodne, i takie są najpewniejsze. Też mam swój warzywnik, bo mój organizm nie akceptuje marketowych warzyw.
Męża też pochwal, ciągle razem upiększacie swoje obejścia.
Co planujesz sadzić na tej nowej rabacie? Brałaś pod uwagę lilie i róże?
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BASIA8 23:26, 03 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorota123 napisał(a)
Pochwal mamę, warzywa dorodne, i takie są najpewniejsze. Też mam swój warzywnik, bo mój organizm nie akceptuje marketowych warzyw.
Męża też pochwal, ciągle razem upiększacie swoje obejścia.
Co planujesz sadzić na tej nowej rabacie? Brałaś pod uwagę lilie i róże?


Pochwalę Męża i Mamę myślałam posadzić seslerie jesienną, lawende, kulki tuji Miriam i może coś szczepione na pniu.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Martka 09:31, 04 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Basiu, a jakie stanowisko ma ta rabata, ile tam słońca/cienia?
BASIA8 09:59, 04 lip 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Martka napisał(a)
Basiu, a jakie stanowisko ma ta rabata, ile tam słońca/cienia?


Kochana tam jest patelnia przez cały dzień. Dopiero około 19 słoneczka brak. Dlatego myślałam o roślinach typowo na słońce. Lawendy, trawy. Chcę posadzić tuje Miriam żeby zimą był kolorek. Rabatka ma 5 metrów długości na 2 metry.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies