Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 21:32, 11 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale łupy brawo !


Łupy udane z Mikołajkiem sporo posadziliśmy 70 tulipanów Exotic Emperor i 64 krokusy białe Jeanne,Arc posadzone i podlane
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 21:59, 11 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Roocika napisał(a)
Ładna kolekcja [/quot

Tak kolekcja ładna oby tylko nornice ich nie zjadły. Zastawiałam się nad kupnem koszyczków.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ajka 00:44, 12 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3970
BASIA8 napisał(a)


Kochana w donicy jest dereń nie komarzyca. Na moją donicę leje rano 4 butelki wody po 1,5 litra. Wystawa jest pod południe więc cały czas patelnia. W donicy rosły pelargonie zwisające białe, ale stokrotka tak się rozrosła że zdusiła wszystko. Stokrotki w dzień pochmurny i na noc zamykają kwiatuchy a jak tylko poczują słoneczko to pięknie się rozwijają. Kwitną od maja cały czas. Stokrotka godna polecenia. Ja dałam do donicy ziemię substral z nawozem i dodałam wermikulit. W przyszłym roku jak tylko ją spotkam na targu to na pewno kupię. Ale już nie będę podsadzała pelargoniami bo szkoda pieniędzy.


O, nie pomyślałabym, że do donicy można posadzić derania. Jeśli chodzi o stokrotki, to w takim razie chyba poeksperymentuję w przyszłym roku. A jaka to dokładnie odmiana u ciebie?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 00:57, 12 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Basiu, przyszłam od Lidki do Ciebie
Przejrzałam kilka stron (póki co) i muszę Ci napisać, ze masz śliczną rabatę przed domem i przepiękne stokrotki (takich jeszcze nie widziałam) w donicach!

Zakupy tez niezłe poczyniłaś, będzie pięknie wiosną .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 08:53, 12 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Musiałam się cofnąć do derenia w donicach fajny pomysł, zimą pewnie też ładnie wygląda, czerwne pędy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 15:03, 12 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
ajka napisał(a)


O, nie pomyślałabym, że do donicy można posadzić derania. Jeśli chodzi o stokrotki, to w takim razie chyba poeksperymentuję w przyszłym roku. A jaka to dokładnie odmiana u ciebie?


Nie mam pojęcia co to za odmiana. Kupuje co roku u starszego Dziadziusia kwiaty. Ma troszkę mniejsze niż inni, ale szkoda mi go wygląda tak biednie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:05, 12 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agatorek napisał(a)
Basiu, przyszłam od Lidki do Ciebie
Przejrzałam kilka stron (póki co) i muszę Ci napisać, ze masz śliczną rabatę przed domem i przepiękne stokrotki (takich jeszcze nie widziałam) w donicach!

Zakupy tez niezłe poczyniłaś, będzie pięknie wiosną .


Witam Koleżankę w Naszych progach Ja często podglądam co tam u Was się dzieje ogródeczek mi znany
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:11, 12 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Basieksp napisał(a)
Musiałam się cofnąć do derenia w donicach fajny pomysł, zimą pewnie też ładnie wygląda, czerwne pędy



Dereń pierwszy rok u Nas na tarasie bardzo ładnie zdobi donice, choć straszny pijak z niego, cały czas ma sucho.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:13, 12 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dziś mały wyskok do lasu...... piękna pogoda super czas....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
LIDKA 15:56, 12 wrz 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6994
Fajny spacer na grzybki Basia miałaś.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies