Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

Basieksp 16:30, 12 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10210
Piękne grzybki my też wybraliśmy się do lasu i coś tam nazbieraliśmy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 17:28, 12 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Wyjazd do lasu super sprawa. Szału grzybowego nie było, ale radość wielka, jak się samemu grzybka znajdzie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Martka 19:23, 12 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Piękne okazy!
Joann 00:13, 13 wrz 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
U mnie też grzybiarze w domu, zapału do zbierania nie podzielam, ale urody im nie odmawiam A jeszcze w otoczeniu jesiennych liści? Piękne!
____________________
Joanna Ogród długi
BASIA8 20:28, 15 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Malinki od Karolci zaczynają owocować Syn zachwycony
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Bogdzia 20:49, 15 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Śliczne grzybki znaleźliście,uwielbiam zbierac a mój M nie i trudno mi go do lasu wyciągnąc. Na szczęscie w tym roku trochę w ogrodzie nazbierałam.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Iwonka 15:10, 18 wrz 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Basiu zerknęłam na początek wątku i końcówkę, jak ten czas leci. Synek już taki duży Jak 1 klasa, zadowolony? Pamiętam do dziś te emocje. Nadal mam zeszyty chłopaków
Masz ten sam zestaw tulipanów EE mam w ziemi od zeszłej jesieni, ciekawe czy wyjdą tak jak dziewczyny piszą, że powtarzają.
DM dokupiłam, bardzo mi się ten tulipan podoba.
Pozdrawiam cieplutko Zazdraszczam wiekowej jabłonki i tych pięknych bali za płotem, u nas deweloperka zabiera całą okolicę...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
BASIA8 15:04, 19 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Iwonka napisał(a)
Basiu zerknęłam na początek wątku i końcówkę, jak ten czas leci. Synek już taki duży Jak 1 klasa, zadowolony? Pamiętam do dziś te emocje. Nadal mam zeszyty chłopaków
Masz ten sam zestaw tulipanów EE mam w ziemi od zeszłej jesieni, ciekawe czy wyjdą tak jak dziewczyny piszą, że powtarzają.
DM dokupiłam, bardzo mi się ten tulipan podoba.
Pozdrawiam cieplutko Zazdraszczam wiekowej jabłonki i tych pięknych bali za płotem, u nas deweloperka zabiera całą okolicę...


Czas faktycznie szybko leci. Dużo u Nas emocji związanych z 1 klasą. Narazie Syn narazie dzielnie śmiga są nawet pierwsze oceny z czytania i rysunku oby tak dalej. Nasza jabłoń piękna- niech długo zdobi ogródeczek tak teraz deweloperzy tną zieleń w miastach i ich okolicach. Buziaki zostawiam..
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agania 11:19, 05 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super, że Mikołaj polubił szkołę
Super każde grzybobranie i szwendanie się po lesie
Szybko uwinęliście się z cebulkami,
Piękne masz zagospodarowane donice na tarasie z dereniem i astrami?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 11:34, 05 paź 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Super, że Mikołaj polubił szkołę
Super każde grzybobranie i szwendanie się po lesie
Szybko uwinęliście się z cebulkami,
Piękne masz zagospodarowane donice na tarasie z dereniem i astrami?


Tak Kochana wyjazdy do lasu bardzo ciesząJa z cebulowymi uciekam zawsze wcześniej bo niestety zatoki i nerki dokuczają. Jeszcze mam 40 cebulek tulipanów do posadzenia i z zatokami od tygodnia walczę, możne walkę wygram. Na tarasie mam derenie i stokrotki afrykańskie.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies