Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 16:56, 09 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
daredevil napisał(a)
Super Basia Werbena żyje? Buźki


Hej Karolanie wszystka żyje, ale część takokryłam jej nóżki korą,a na zimę okryje ją całą włókniną bo jest ucięta i boje się że woda będzie dochodziła do korzenia i przemarznie. Szkoda bardzo gdyby kitneła. A powiedz mi paprocie żyją?
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katte 21:32, 09 wrz 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
O widzę że i Ty upolowalaś cebulki
Też kupiłam Krokusy, już chodziły za mną od zeszłego roku hehe

Mam ten komfort że jestem ciągle w trasie, także Biedronek po drodze w piiip jeśli jest czas to zalece jakk mi braknie.

Polecam się jakby ktoś coś
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Martka 22:15, 09 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
BASIA8 napisał(a)


teraz tylko ściągam cebulki jak nornica


ajka 11:15, 10 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3916
BASIA8 napisał(a)
Na tarasie burza kwiatów......


Ale pięknie. Nawet nie wiedziałam, że jest taka stokrotka. I komarzyca jaka wielka. Ja kupiłam sobie donicę na taras i nic w niej nie rośnie, wszystko co tam posadzę umiera, nawet cebulowe nie urosły. A w pozostałych skrzynkach mam komarzycę i begonię i też tak ładnie nie rosną. Może też bym sobie posadziła na przyszły rok tą stokrotkę. Takie kolory mi odpowiadają. Tylko chyba musiałabym dać więcej piasku. Ona potrzebuje codziennego podlewania?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
BASIA8 11:51, 10 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
ajka napisał(a)


Ale pięknie. Nawet nie wiedziałam, że jest taka stokrotka. I komarzyca jaka wielka. Ja kupiłam sobie donicę na taras i nic w niej nie rośnie, wszystko co tam posadzę umiera, nawet cebulowe nie urosły. A w pozostałych skrzynkach mam komarzycę i begonię i też tak ładnie nie rosną. Może też bym sobie posadziła na przyszły rok tą stokrotkę. Takie kolory mi odpowiadają. Tylko chyba musiałabym dać więcej piasku. Ona potrzebuje codziennego podlewania?


Kochana w donicy jest dereń nie komarzyca. Na moją donicę leje rano 4 butelki wody po 1,5 litra. Wystawa jest pod południe więc cały czas patelnia. W donicy rosły pelargonie zwisające białe, ale stokrotka tak się rozrosła że zdusiła wszystko. Stokrotki w dzień pochmurny i na noc zamykają kwiatuchy a jak tylko poczują słoneczko to pięknie się rozwijają. Kwitną od maja cały czas. Stokrotka godna polecenia. Ja dałam do donicy ziemię substral z nawozem i dodałam wermikulit. W przyszłym roku jak tylko ją spotkam na targu to na pewno kupię. Ale już nie będę podsadzała pelargoniami bo szkoda pieniędzy.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
daredevil 11:55, 10 wrz 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Pięknie masz na balkonie!

Paprocie żyją, część przyschła ale żyje Myślę że jak się przyjmą i rozrosną to będzie pięknie
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
BASIA8 20:26, 11 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
daredevil napisał(a)
Pięknie masz na balkonie!

Paprocie żyją, część przyschła ale żyje Myślę że jak się przyjmą i rozrosną to będzie pięknie


Super że paprocie dają radę. Jak coś to wiosna mogę paczkę wysłać
Buziaki Kochana
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 20:29, 11 wrz 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dziś szybko skok do B i tadam....
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Wiolka5_7 20:44, 11 wrz 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Ale łupy brawo !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Roocika 21:28, 11 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ładna kolekcja
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies