Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Zeta 19:09, 23 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Hej przyszlam się przywitać .....rzeszów mnie zaciekawił....i nowa ogrodniczka..
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Celina 19:53, 23 sty 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Madziu
Masz w swoim ogródku to co lubię .Hortensje, róże i lilie
Jesteś w dobrym miejscu.Spotkasz tutaj same życzliwe dusze i wielkich pasjonatów
pozdrawiam
____________________
Celina - Moje poletko
Madziarzeszow 08:45, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Dziękuję Wam za odwiedzinki bardzo mi miło ,że moje miasto tak się podoba.
Bardzo się zmieniło tak przez 10 lat , mówią ,że nie do poznania.
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
zuza12 11:45, 24 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Madziu.
Uważaj, bo Ogrodowisko uzależnia. I nie popadaj w depresję, ze Twój ogród nie jest tak piekny jak niektóre tutaj. Ja na początku tez tak miałam, mojemu ogrodowi było daleko do doskonałości. Ale przecież piękno rodzi się w bólu, więc małymi kroczkami dąże do tego co mi się marzy. Każdy ogród jest inny i tak powinno być, bo inaczej to forum nie miałoby sensu. Pokazujemy co u nas i podziwiamy to co się dzieje u innych. A najważniejsze, że do są tutaj też te "nasze" ogrody.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Moniika 19:47, 24 sty 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Madziu Śliczne zdjecia ! Masz piękny ogród ! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Madziarzeszow 21:21, 24 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
Zuza to prawda z tym uzależnieniem, i nie mama zamiaru się leczyć
a co do depresji to może nie będzie tak zle, ale to również prawda dopiero teraz widzę jak dużo mojemu ogrodowi brakuję do jakiegoś wyglądu. Strasznie tu Was dużo i nie jestem w stanie obejrzeć wszystkich ogrodów, ale tak wybiórczo oglądam i podziwiam, bo jest co. Są naprawdę wspaniałe , pierwsza rzecz to pomysł a druga to wykonanie. Staranne i dokładne .Wszystko takie jak by tam miało być w idealnym miejscu.
Podziwiam i pozdrawiam

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Magda_BO 21:42, 24 sty 2013


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 119
Pozdrawiam imienniczkę!
piękny klon palmowy!
M.
____________________
Moja wizytówka ** Barwy ogrodu Magdy *** Storczyki w Singapurze *** Bali ogród tropikalny
Mariusz 09:44, 25 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Witaj jak fajnie, że tutaj jesteś.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madziarzeszow 21:34, 25 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
dziękuję za odwiedzinki.
Mariuszu ja również się cieszę i pozdrawiam.

Dziś pokażę mój ogród jak wyjęty z filmu "Pojutrze"
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
gierczusia 11:08, 26 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Przybiegłam z rewizytą .. Nie widziałam filmu Pojutrze , ostatnio cały czas wychodzi ,że mam niedostatki kinomana .. Ależ ten czas nie jest z gumy .... Zrobiłaś prześliczne zdjęcia ... Sądzę ,że powinnaś narysować jakikolwiek szkic Twoich włości ,żebyśmy wiedzieli , ci o i jak , bo z takich urywkowych fragmentów trudno się cokolwiek zorientować ... I widzę ,że,podobnie jak ja masz drewniane bordy ... Ajjjjjajjj ależ mi za nie Dziewczyny zmyły głowę

Oglądaj ,zapisuj , notuj a na wiosnę walcz... podobnie jak każdy ogrodowiczanin bo tu raczej jest Zbiór Osób , które bez względu na to jak pięknie mają , to chcą mieć jeszcze ładniej .. I Ciebie w tej szalonej rodzince witam aaaa i kwestia lustra bardzo mnie interesuje , więc jak znajdziesz chwilkę , to Zaglądaj do mnie i kwestię luster możemy wałkować

Pozdrawiam, ależ się rozpisałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies