Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 09:59, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Dziękuję i pozdrawiam oraz wzajemnie ... też będę zaglądać i uczyć się od wszystkich....


przez własną nieświadomość teraz muszę poprawiać rabatki i zostawić mojemu psiakowi miejsce, bo pani nie wiedziała , że on musi witać gości, on był pierwszy , to pani sobie wymyśliła jakieś rośliny na jego drodze to teraz ma!!
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
iwonaz 10:26, 03 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Madziarzeszow napisał(a) [img size=269x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/28/288075/original.jpg[/img]



Co to za cudo na biało kwitnące? Masz fajny kształt ogrodu i dużo roślin...starych drzew tak szybko bym się nie pozbywała, zawsze mi ich szkoda.
Aha i przytulaszczy do kudłania psiak
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
Madziarzeszow 10:41, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/28/288075/original.jpg


chodzi o tę roślinę ? to roślina jednoroczna z rodziny bielunia, jeśli zechcesz to mogłabym Ci przysłać kilka nasionek , tylko musisz uważać , ponieważ jest trująca( chyba szyszki z nasionami są trujące).

Za psiaka dziękuję ,psiak ze schroniska , straszny łobuz z niego , ale nigdy w życiu bym go nie oddała !!!
Zawsze mnie rozbawia....
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
iwonaz 10:51, 03 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Wygląda przecudnie, z przyjemnością bym ją przyjęła do swojego ogródka. Może nawet uprawiałabym ją w donicach. Jeżeli to nie kłopot to będę wdzięczna za parę nasionek

Psiaki ze schroniska są chyba najbardziej wdzięczne. Nigdy takiego nie miałam, ale te które mają znajomi są bardzo oddane swoim właścicielom
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
anna_g 11:25, 03 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Madziarzeszow napisał(a)


a to mój psiak szalony.........


Witam Madziu Psiak szalony jest słodziaśny, bardzo fajny Choć na pewno potrafi też znakomicie "pomagać w ogrodzie"
Też chcę przerabiać stary ogród (przynajmniej częściwo i ciut) będę Cię więc odwiedzać śledząc postępy i trzymam kciuki za wszystkie realizacje
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 13:03, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Iwonaz napisz mi na prv adres a postaram się jeszcze w tym tygodniu Ci przesłać nasionka...

Aniu dziękuję i nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo pomaga więc zapraszam nawzajem będziemy mogły u siebie podpatrywać ciekawych rozwiązań ......
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
anna_g 13:22, 03 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Madziu - fajnie. Mam nadzieję też zaprosić wszystkich do swojego ogrodu i mam nadzieję, że się będziemy wzajemnie podpatrywać... póki co jednak nie mam żadnych (no nie do pomyślenia ale fakt) zdjęć ogrodu a te które teraz mogę zrobić to raczej nieciekawe wszystko na biało Z utęsknieniem czekam wiosny
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madziarzeszow 13:27, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Wszystko pomalutku, myślę że na wiosnę wszystko ruszy i zrobisz zdjęcia swojego ogrodu , albo jak śnieg stopnieje to zrób , by mógł każdy zobaczyć i pomóc Ci zaproponować Ci coś ciekawego...
ja też muszę jeszcze swojej okropnej studni zrobić fotkę , by mógł ktoś mi pomóc coś zmienić i zakryć tą brzydotę ......
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
anna_g 13:32, 03 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Masz rację - tak chyba zrobie - jak śnieg stopnieje. Przedwczoraj "biegałam" z aparatem - bo była wiosna i robiłam zdjęcia iglaków żeby zapytać jak je ciąć. Na dzisiaj nawet planowałam więcej zdjęc ale dzisiaj rano okazało się że... wszędzie znowu biało. Trzeba poczekać, ale w tym czasie można poczytać, poogladać, podpatrzyć, nauczyć się czegoś... a potem wypróbować to w ogrodzie.
Zrób fotkę studni - tutaj są mądre głowy - w którymś z wątków czytałam o rozwiązaniach na studnię - tylko tego tu jest tyle, że nie sposób zapamiętać. Pomyślę gdzie to było i postaram się znaleźć...
A teraz pora na niedzielny obiadek
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Gardenarium 14:17, 03 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cieszę się z Tobą Aniu, że macie pomoc fachowca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies