Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

BASIA8 10:51, 27 sty 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Piękne zdjęcia. Ja też filmu nie widziałam, ale widoki masz w ogrodzie bajkowe
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
aldonaz 10:53, 27 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Witaj Krajanko, ogródek młody, ale jak bogaty w rośliny. Masz dużo tych, co lubię. Widać, że zamroziło całe województwo. U mnie dzisiaj słońce, więc może trochę lodu stopnieje. Studiowałam w Rzeszowie i rzeczywiście bardzo zmienił się na korzść. Zawsze lubiłam to miasto. Miłej niedzieli
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
bociek 10:59, 27 sty 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Madziu,

Przybieglam z rewizyta i widze, ze masz juz co nieco poukladane. A Ogrodowisko pomoze Ci i bedzie jeszcze piekniej. Tego lodu na roslinach nie zazdroszcze.

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Madziarzeszow 11:01, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
Dziękuję Basiu może i piękne , ale jakie zimne brrr
Aldono czekam właśnie na to słoneczko , niech troszkę odpuści moim roślinkom .......

Dziś przygotuję plan mojego małego ogrodu i pokażę co w nim piszczy
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 11:07, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj Bociek

w ogrodzie moim problemem jest to , że nie mam takiego ostatecznego planu co do swoich rabatek i tak naprawdę wszystko przerabiam , poprawiam , wykopuję i wkopuję co chwilę .


Na wiosnę chcę przerobić i zmienić część ze względu na mojego psiaka , który skacze w tym miejscu po roślinach , ale to później , jak juz się rozpisze to nie ma końca
pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 17:41, 27 sty 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Witaj wreszcie dotarłem z pozdrowieniami, a jednocześnie przynoszę Ci link.
Wracam z tematu o brzozach, spójrz jaki piękny lasek przy końcu tej strony http://www.ogrodowisko.pl/watek/828-brzoza-betula?page=5 . Czy lubisz brzozy? Ja to uwielbiam i często namawiam do ich sadzenia.
Miłego wieczoru
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madziarzeszow 20:11, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
oto mój projekt własnoręczny mojego ogrodu
Ogród jest stary , swoimi siłami próbuję go zmienić , ale ciężko mi to idzie . Jest w nim parę jeszcze starych nasadzeń np orzech , jabłonie 2 , grusza itp


1- Taras , przy nim 2 pnącza ,iglaki , lilie , czosnki


2- rabata - wierzba uformowana na dwie kulki, iglak płożący i kulka bukszpanowa


3-rabata - ( jeszcze nie dokończona)kule bukszpanowe , migdałek, otoczona lawendą , a w środku gliniany garnek z rozchodnikiem


4- rabata - kwiaty sezonowe jeżówki , lilie , tulipany , juka


5- wrzosowisko


6- rabata z której na wiosnę mam zamiar zrobić skalniak

7- rabata z krzewami, thujami, i miejsce z żurawkami


8- kojec dla psa, a przy nim stara jabłoń , i róże pnące , oraz thuje

9- rabata z trawami

10- Jabłoń ozdobna , pienna , a pod nią lawenda

11- Stara studnia z pergolą na róże i kwiaty sezonowe

12- krzewy ozdobne - ketmia azalia, lilak, hortensja , tawuła

13 duży krzak jaśminowca

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Gosiniak 20:38, 27 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj, ładnie u Ciebie, plan bardzo fajny, od razu można sobie rabatę obejrzeć Czy którąś konkretnie z nich chcesz przerobić?, najlepiej jak na planie wymiary by się jeszcze znalazły i strony świata,
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Madziarzeszow 20:47, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
witaj Gosiu nadrobię zaległości
chcę przerobić trochę koło tarasu nr 1
dokończyć nr 3
zrobić skalniak i siatkę zasłonić matami wiklinowymi , by mój psiak nie widział gości i nie niszczył roślin nr 6
i resztę to systematycznie bez końca przesadza rozmnażam i zmieniam w mniejszym wymiarze
Cały czas szukam ostatecznej wizji dla ogrodu , ponieważ tak jak napisałam jest to nowszy ze starego!!!
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 21:42, 27 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Rabatka z trawami nie robi na razie wrażenia , ale w tym roku będą zdecydowanie lepiej wyglądać.
popracuję trochę nad nią

a to mój psiak szalony.........
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies