Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 13:48, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No i tyle zrobiłam jak mnie nie było na O.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
bogumila 16:56, 10 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Ewa4 napisał(a)
Ten zachód słońca najbardziej mi się podoba w ogrodzie


Piękny zachód i te lasy w tle....
Niesamowita przemiana ogrodu,jest pięknie.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
sylwia_slomc... 19:07, 10 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Witaj , zmieniło się bardzo Superowy pawilon, bardzo mi się podoba Ale się zakulkowałaś na całego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Betka 22:07, 10 lis 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Cześć Ewuś Oj porosły roślinki porosły !!!!
ogród dojrzewa !! Pięknie się zrobiło
A powiedz jesteś zadowolona z doboru roślin ? Bo wizualnie to super wygląda wszystko a jak z pielęgnacją ? Bo mnie moja przerasta hahahaha
Mam nadzieję że nie zostawisz nas znowu na taaaaak
Buziolki zostawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 09:20, 11 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Beatko jestem mega zadowolona . Ogród jest praktycznie bez obsługowy odpoczywam sobie . Wiadomo wiosno trzeba przyciąć co nieco zdarza się mszyca na różach ale ogólnie to tylko koszenie trawy jest . Kamień zrobił swoje nie wywiewa go jak to było z korą chwasty nie rosną Poprostu rewelacja.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 09:24, 11 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witaj , zmieniło się bardzo Superowy pawilon, bardzo mi się podoba Ale się zakulkowałaś na całego
. Witaj Sylwia.Tak kulek Ci u mnie dostatek. Wykupiłam wszystkie w okolicznych szkółkach ale już mi nie brak więcej . Wreszcie mam cały rok zielono i o każdej porze roku mogę cieszyć się ogrodem. Sporo jeszcze do zrobienia bo jeszcze nasadzeń trochę brak ale już jakiś ład zapanował.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 09:27, 11 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Bogusiu dziękuje za miłe słowa . Wreszcie mnie ogród cieszy pracy było sporo ale teraz mam więcej czasu na odpoczynek w ogrodzie .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 12:28, 11 lis 2017


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ewa4 napisał(a)
Beatko jestem mega zadowolona . Ogród jest praktycznie bez obsługowy odpoczywam sobie . Wiadomo wiosno trzeba przyciąć co nieco zdarza się mszyca na różach ale ogólnie to tylko koszenie trawy jest . Kamień zrobił swoje nie wywiewa go jak to było z korą chwasty nie rosną Poprostu rewelacja.

Ciesze się bardzo w końcu do takiego efektu dążyłaś
Wszystkie rabaty są piękne ale mi podoba się najbardziej..... Rabata przy bramie jest taka duża i tak ładnie wszystko rośnie
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
kitek81 10:25, 14 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hejka
odwzajemniam odwiedziny
już u siebie pisałam, że Twój ogród zmienił się nie do poznania i oczywiście zachwyca pięknie wszystko współgra brawo!

pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 10:33, 14 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ewo najlepszego w Nowym Roku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies