Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Rumianka 13:07, 03 maj 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Kolorowa, tulipanowa uczta dla oczu...Przepiękne widoczki z każdego kącika ogrodu...wszystkie cudne i wszystkie baardzo mi się podobają...Pokazuj je jak najczęściej, dopóki kwitną...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
GorAna 21:26, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Kokesz napisał(a)
Aniu przepięknie
U mnie tulipanów coraz mniej przestałam je wykopywać co roku bo ręka zaczęła mi wysiadać.
Teraz ta mokra zima i wiosna, dostały jakieś plamy na liściach...
Kusi mnie teraz je wykopać i posegregować ale jednocześnie pamiętam ten bajzel przy tym i moje późniejsze zniechęcenie ogrodem...
Chyba by mnie to przerosło...

Reniu, to nie wykopuj i ciesz się ogrodem
U mnie też dużo cebul porażonych grzybem. Obiecałam sobie, że w przyszłym roku zastosuję pełną ochronę grzybową, bo szkoda mojej pracy.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:29, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basieksp napisał(a)
Tu jest tulipanowe szaleństwo naprawdę dech zapiera, trudno się skupić na jednym zdjęciu tak właściwie wszystkie mi się podobają piękne są

Basiu, ja też nie umiem wybrać który najpiękniejszy. Czasami kupuję jakąś odmianę kolekcjonerską, chucham i dmucham a ona wychodzi jakaś poskręcana. Wkurzam się, że niepotrzebnie traciłam pieniądze, ale stare odmiany nadrabiają obfitością kwitnienia.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:33, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dorota321 napisał(a)
Przepiękne widoki, nieustannie zachwycam się różnorodnością i ilością tulipanów. U mnie porażka, zbiegają się do mnie wszystkie nornice, myszy, turkucie i wszelkie dziadostwo z lasu i nieużytków i żrą to co powinno mnie cieszyć, a wprawia tylko w przygnębienie. One chyba jakąś pocztę pantoflową mają i dają sobie znać,, uwaga, uwaga u Doroty nowe nasadzenia tulipanów,,. Skutek jest taki, że cebule, które miały kwitnąć wogóle nie wychodzą, albo są zżerane na bieżąco, co doprowadza mnie do szału. Nie pomagają różowe granulki, ani oprysk dursbanem załamka, a ja tak lubię tulipany. A, jeszcze dodam, że korony cesarskie też zeżarte, a miały być trujące.

Dorotko, współczuję gryzoni.
Można się w takiej sytuacji zniechęcić do ogrodowania. Miałam kilka lat temu nornice, ale jakoś sobie poszły w pola.
Gęsiówka od ciebie zachwycająca Muszę ją rozmnożyć
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:42, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Alija napisał(a)
Aniu, przepiękny tulipanowy spektakl, tyle kształtów i kolorów, dziękuję za takie wspaniałe widoki, to jak wycieczka
do Keukenhof. Pięknie u Ciebie.

Alu, jak spacerowałam tydzień temu po Keukenhof, to byłam w siódmym niebie

Proszę nie cytować
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:47, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Rumianka napisał(a)
Kolorowa, tulipanowa uczta dla oczu...Przepiękne widoczki z każdego kącika ogrodu...wszystkie cudne i wszystkie baardzo mi się podobają...Pokazuj je jak najczęściej, dopóki kwitną...

Elisko, dziękuję za miłe słowa
U mnie deszczu jak na lekarstwo, więc tulipany na ognistej rabacie, która ma wystawę południową szybko przekwitają.
Cieszmy się zatem z tego co pięknie kwitnie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ryska 21:49, 03 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Tak wygląda szczęście
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
GorAna 21:50, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dzisiejszy spacer
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:52, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 21:53, 03 maj 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies