Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

GorAna 19:37, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Maria667 napisał(a)
Aniu!
Sama układałaś te kamienie, czy miałaś pomocników? Efekt końcowy super. Masz tam jeszcze dużo

miejsca....


Sama nie dałabym rady, dzielnie pomagał mi mój Mąz, potrzebny byl cięzki sprzęt Tak wespoł w zespół daliśmy jakoś radę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 19:41, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
romka napisał(a)
witaj
jak przeczytałam w kamiennym kręgu to mi się ten dawny serial z TV przypomniał , ale jak pooglądałam to już wiem dlaczego w kamiennym super ten krąg (cały ogród też), ja uwielbiam kamienie i u mnie będzie ich dużo!


Isaury i Leonsja brak, a kamienny krąg pozostał
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 19:49, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Bogdzia napisał(a)
To ja wcześniej widziałam Twoją wizytówkę. Masz niesamowita ilośc tulipanów, wiosną musi byc cudnie. Podziwiam bo sama nie umiem sobie poradzic z cebulowymi, wszędzie przeszkadzają a najgorsze ze sie je uszkadza jak już ich nie widac.Kamienie tez kocham ale aż takich okazów jak u Ciebie to nie mam. Odnosnie pierwszego zdjęcia na tej stronie to ja bym dodała jakis bardzo srebrny akcent np jodłę Abies procera Gluca, ma piękny kolor.


Dziękuję za odwiedzny
Właśnie zastanawiałam się nad srebrem lub zielenią. Mam jeszcze trochę czasu do wiosny
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
danuta_szwajcer 19:59, 21 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu zapewne z utesknieniem czekasz na wiosne by zakwita tak duża ilość tulipanów?pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 20:17, 21 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Pozdrawiam,też pamiętam w Kamiennym Kręgu

Aniu,Romka w swoim wątku pisała o dobrym środku na krety,drogim ale wydajnym-Quickphos pellets 56 GE,jak Cię interesuje,to poczytaj u niej
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 20:29, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Ewa4 napisał(a)
A muszę zobaczyć ten świerk inversa o którym piszesz no bluszcz to ładnie by wyglądał ale jak mam mnieć problem z elektrykami no muszę to przemyśleć


Ewuś dziękuję za odwiedzny
Inversa powygina się i pięknie będzie Trzeba ją tylko przez pierwsze lata prowadzić przy paliku.
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 20:32, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
danuta_szwajcer napisał(a)
Aniu zapewne z utesknieniem czekasz na wiosne by zakwita tak duża ilość tulipanów?pozdrawiam


Danusiu czekam, czekam ale tej wiosny jakoś nie widać, zasypało nas na amen
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 20:36, 21 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Marta7 napisał(a)
Pozdrawiam,też pamiętam w Kamiennym Kręgu

Aniu,Romka w swoim wątku pisała o dobrym środku na krety,drogim ale wydajnym-Quickphos pellets 56 GE,jak Cię interesuje,to poczytaj u niej


Dziękuję
Już mam załatwiony środek na krety, dowiedzialm się, że w ogrodach można je trochę ostrzej potraktować, bo tam ochrona ich nie dotyczy:


Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
JoannA 07:09, 22 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Anna, dziękuję za miłe powitanie. Twój piękny, zadbany ogród i te łany tulipanów przypomniały mi dom rodzinny i ogródek mojej mamy, w którym też tak kolorowo, a tulipany królują rządzą tam całą wiosnę. Ja dopiero zaczynam swój ogród, pracy w nim dużo ale praca w ogrodzie sprawia mi ogromną radość. Już przebieram z niecierpliwością nogami, kiedy przyjdzie wiosny i z wielkim zapałem wezmę się do dalszej pracy bo mój ogród w porównaniu do wielu tu innych jest tylko namiastką ogrodu.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Roberto 09:03, 22 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Aniu, odnośnie kretów jest dużo sposobów na zwalczanie, tylko jakoś są mało skuteczne, u mnie kret pojawia się czasami bardziej na warzywniku, mam też nornicę, ale wpakował mi się raz na rabatę i narobił szkody przy perukowcu. Całe szczęście omija trawnik. Chyba dwa sezony temu z internetu zakupiłem karbid, wziąłem na spółkę z mamą, są w większych opakowaniach chyba 3 kg. dużo taniej wychodzi niż małe opakowanie w sklepie ogrodniczym. Kawałek kostki wkładasz w otwór, delikatnie polewasz wodą, aż zacznie dymić i zasypujesz otwór ziemią. Warto spróbować. Na pewno nie działają urządzenia wydające ultradźwięki. Wiem to od sąsiadki. Kret wyrył dokładnie w tym miejscu, gdzie było one umiejscowione. A sposoby podawane w programach ogrodniczych - ciekawe czy nie mają na celu reklamy produktu. Tylko karbit trzeba trzymać w dobrze zamkniętym opakowaniu bo ulatnia się.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies