Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

20:11, 26 lut 2013
Piękny spacer po Twoim ogrodzie zrobiłam, zdjęciami podładowałam swoje "akumulatory". Tulipany cudowne!
Czytam, że z kretem walczysz i jak na razie on wygrywa. Też miałam kopczyki w ogrodzie, ale u mnie grasował tylko jeden. Można spróbować złapać delikwenda do pułapki (humanitarnej) w kształcie rurki, którą umieszcza się do tunelu i jeśli się złapie, wyniesienie w siną dal. Ze zbudowanych już korytarzy korzytają inne. Zasypywanie kopczyków zmusza go do dodatkowej aktywności. U mnie na krecika zapolował kot sąsiada (no cóż...prawa przyrody...)
ZbigniewG 20:12, 26 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8887
GorAna napisał(a)
Gloria Polonica- nie znam


Gloria Polonica - nówka ..............................................Klippert i kawałeczaek Jubilee


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
GorAna 20:18, 26 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Iwonko on mi już tak dopiekł w tym roku, że żarty się skończyły
Z nadejściem wiosny ruszam do boju
Dzięki za odwiedznkiI
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
JoannA 20:21, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwa napisał(a)
Piękny spacer po Twoim ogrodzie zrobiłam, zdjęciami podładowałam swoje "akumulatory". Tulipany cudowne!
Czytam, że z kretem walczysz i jak na razie on wygrywa. Też miałam kopczyki w ogrodzie, ale u mnie grasował tylko jeden. Można spróbować złapać delikwenda do pułapki (humanitarnej) w kształcie rurki, którą umieszcza się do tunelu i jeśli się złapie, wyniesienie w siną dal. Ze zbudowanych już korytarzy korzytają inne. Zasypywanie kopczyków zmusza go do dodatkowej aktywności. U mnie na krecika zapolował kot sąsiada (no cóż...prawa przyrody...)

Na kreta nie działają żadne mikstury, cudowne reklamowane odstraszacze. Jedynym wyjściem jest na niego zapolować, pułapka dobry sposób ale trzeba go daleko wywieźć bo wraca. Ja złapałam trzy kreciki jak zaczęły mi ryć w nowo posianej trawce i chyba rozniosła się wieść gminna, że tam polują i jak narazie mam spokój.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
GorAna 20:22, 26 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Zbyszku piękne te cyprysiki
Mnie podobają się jeszcze świerki; Pendula Major, Rothenhaus i Glauka Pendula, któregoś z nich muszę mieć
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Madziarzeszow 20:22, 26 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Na krety Aniu ja zawsze stosuję 2, 3 kulki na mole z naftaliną do ich norki i uciekają wcześniej czy później , a raczej zawsze wcześniej
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GorAna 20:26, 26 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Joasiu będę ze wszstkich sił walczyć, bo cierpliwość moja dobiegla kresu Każdego roku na wiosnę (i nie tylko) wywoziłam taczkami ziemię z kretowisk, dosiewalam trawę jak Syzyf Ten rok 2013 to dla nich będzie pechowy rok
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
JoannA 20:28, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
GorAna napisał(a)
Joasiu będę ze wszstkich sił walczyć, bo cierpliwość moja dobiegla kresu Każdego roku na wiosnę (i nie tylko) wywoziłam taczkami ziemię z kretowisk, dosiewalam trawę jak Syzyf Ten rok 2013 to dla nich będzie pechowy rok

popieram, odwagi
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
ZbigniewG 20:30, 26 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8887
GorAna napisał(a)
Zbyszku piękne te cyprysiki
Mnie podobają się jeszcze świerki; Pendula Major, Rothenhaus i Glauka Pendula, któregoś z nich muszę mieć


moja jesienna zdobycz prawdziwy Glauca Pendula wcześniej spotykałem fałszywki



drugi rok mam też świerka - 4m za 46zł-przeceniony, już jest po reanimacji może to Major może Inversa coś w tym typie
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
GorAna 20:31, 26 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Madziu dziękuję, będę próbować
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies