Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Danusza 09:28, 24 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Justynko jaka szkoda , że pieska nie możesz mieć ja mam 5 najmłodsza Niusia wczoraj myszkę złapała jamniki sa baaardzo pożyteczne



i Niusia z małymi




i maluchy




____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
maria_kalino... 12:50, 24 lut 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Danusza, to rodzinka Ci się powiększyła. Fajne te jamniczki, a czy nie ryją Ci ogródka? Jak u mnie był mój brat z jamnikiem, to zrył mi ogródek i wystraszył jeżyka, który miał legowisko pod gankiem.
____________________
Maria - Moje krzewy
maria_kalino... 12:58, 24 lut 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Tyna, piękny ten króliczek, taka maskotka, z którą można podróżować. Ja miałam owczarka niemieckiego, mądry pies. Niestety miał nowotwór, na leczenie wydaliśmy dużo pieniędzy i w efekcie trzeba go było uśpić, bo bardzo cierpiał. Płakałam za nim bardzo długo. Wieczorami wydawało mi się ,że jest pod drzwiami i wychodziłam sprawdzać. Nie zdecydowałam się na następnego pieska, bo nie chciałabym przeżyć rozstania jeszcze raz. Przygarnęliśmy kotkę, która się błąkała koło naszego domu. Mamy 2 jej kociaczki, są kochane psotniki.
____________________
Maria - Moje krzewy
Danusza 13:33, 24 lut 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
mam tak ułożone, że w ogrodzie nie ryją mają tyle miejsca , ze znajdą sobie gdzie indziej
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
mysza 21:03, 24 lut 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Moja sunia też coś od czasu do czasu upoluje , jej ostatnia zdobycz to łasica , która gościła w moim kompostowniku .Raz dorwała kreta i nie wiedziała co z nim zrobić , co go wyciągnęła to on znów próbował wryć się w ziemię . Staram się zwracać uwagę co ona robi , nie zawsze jednak zdążę na czas zareagować .

to zdjęcia z 2001 roku





a to dzisiejsze

____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Matka 23:04, 24 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A mi się marzy labradorek
____________________
U Matki
Joanka 23:04, 24 lut 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Biszkoptowy
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
maria_kalino... 10:41, 25 lut 2011


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Mysza, ślczne te fotki, piesek ładny ale dziewczynka też. Piękna przyjażń dziecka ze zwierzątkiem. Gdyby wszędzie tak było, to nie mieli byśmy maltretowanych zwierząt.
____________________
Maria - Moje krzewy
Matka 15:29, 25 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Joanka napisał(a)
Biszkoptowy


kiedys chciałam czekoladkę, ale teraz biszkopcika!

sprawię takiego sobie, ale niech dziecioki podrosną bo dziecioki, kot i pies to narazie za dużo jak na moją jedną głowę
____________________
U Matki
monteverde 17:50, 25 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a ty wiesz ile jest roboty przy labradorze, a zjada wór paszy(specjalna dla tej rasy), która jest bardzo droga, po ogrodzie przebiegnie, to masz po kwiatach)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies