Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia 2013

Ana 18:43, 22 lut 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
kwiatholandii napisał(a)
Słuchajcie,pewnie przez ta pogodę godziny przybycia i spotkanie koło 11 moga nie wypalić, więc może przypniemy coś do ubranek (jakis znaczek rozpoznawczy) i w tłumie zawsze bedzie wiadomo, ze my to My Nie każdy zna się tak blisko jak nasza paczka z Wrocławia


To może zielone wstążki?
My na obiadek raczej nie damy rady - przyjeżdżamy pociągiem...ale na Targach poplotkujemy na pewno
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Kondzio 18:45, 22 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Krakówek zgłasza że jedzie Hyba że będzie jutro załamanie totalnie pogody Ale nie powinno być źle
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Magda70 19:00, 22 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ja też melduję, że moje plany się nie zmieniły. U nas bialo ale drogi czarne i nie zanosi się na śnieg....
Znaczka to ja żadnego chyba mieć nie będę ale myślę, że grupę wrocławską rozpoznam jakoś. Będzie nas 4 osoby ale ja tylko idę na obiad...reszta na zakupy

Monika ten Stary Browar to jest przy okazji centrum handlowe??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
gunia1990 19:14, 22 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
tak, duuze centrum handlowe
____________________
Magda70 19:15, 22 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Dzięki Gunia
i do jutra!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Loosiuu 19:29, 22 lut 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Melduję się, dzisiaj byłem pociągiem. Łatwo się idzie rozeznać z dojściem, śnieg nie padał, wiało i przez to było bardziej odczuwalne zimno, na halach ciepło. Szatnie w hali gdzie odbywało się seminarium były. W halach wystawowych chyba też je widziałem, ale byłem tylko chwilkę. Można było wziąć sobie ulotki z mapką. To tak na szybko.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
gusiarz 19:35, 22 lut 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Hello - a ja już jestem na Gardenii. Byłam dzisiaj z eMem i nawet spotkaliśmy Danusię i Kasiog !!! Spotkanie króciutkie, ale fotkę Danusia zrobiła. W Poznaniu dzisiaj nie było masy ludzi. Śniegu malutko - drogi czarne. Ale mocno wieje zimny wiatr. Będziemy również jutro - koło 11-tej w takim razie - ale bez obiadu bo musimy wcześniej do domu wracać....

PS
Szatnie są, ale w niektórych miejscach trzeba przemknąć między halami
Pozdrawiamy z Poznania
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
kwiatholandii 19:58, 22 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
A w zeszłym roku jak pamiętam to wszystko było połączone, tylko chyba jeden budynek był osobno. Można było bez kurtek chodzić.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kaisog1 20:54, 22 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Melduje się! Było cudownie!
Dziękuję Szefowej i Szefowi za "wyciągnięcie" mnie z domowego kieratu i możliwość obejrzenia tej wystawy oraz spędzenia czasu w tak superaśnym towarzystwie Fince buziaka przesyłam (Martuś wiesz za co )

Wystawa fajna, gorzej z organizacja... Jak ktoś nie wie, że łącznikami można dostać się do hal to lata po dworze... ale ogólnie super! Masa wszystkiego... Najdłużej chyba spędziłyśmy z Danusią w części "gadżetowej" super rzeczy można wyszukać.

Zaczynam wstawiać zdjęcia

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 20:55, 22 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Melduję, źe we Wroclawiu uspokoiła się pogoda więc chyba wyjadę spod domu samochodem jeśli bdzie trudno to w Lesznie złapiemy pociąg który wyjeżdża o 7z Wrocławia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies