Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia 2013

Gabisia 15:13, 22 lut 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
ana_art napisał(a)
ooo to może gabisia z Wami jechać, samotna podróż pociągiem moze nie teges, ale już w towarzystwie może być OK


Aniu, Madżenko i Noemi!

Moje Kochane Dziewczynki
Jesteście superowe, że o mnie myślicie

Ja już się "ugadałam" z Kondziem i jedziemy razem z Ellą.
Oni i tak jadą przez Wrocław i jedziemy wielką bandą razem z Marzenką (+Irenka, Noemi, Wieloszka).
I chyba jeszcze z kimś, ale nie wiem dokładnie.
Będzie to cały konwój

Do zobaczenia jutro!
:*
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Syla 16:48, 22 lut 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Przepraszam za zamieszanie z mojej strony ale wycofuję swój wyjazd ..... to co się dzieje od rana za oknem niestety mnie przeraża ..... wybaczcie moją słabość ale się bojam ..... Jadąc na basen dzisiaj z dzieckiem widziałam stłuczki jedną za drugą i pewnie dlatego się nakręciłam ...... no ale tak już mam ..... Badzo mocno ściskam wszystkich uczestników i jeszcze raz przepraszam ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 17:09, 22 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bawcie się dobrze! Na razie czekamy na relację Danusi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
baraga1904 18:06, 22 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...trzymam kciuki za wspaniałe spotkanie...
...i szerokiej drogi....
Pawlus 18:08, 22 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ależ się wkurzyłem. Dzisiaj rano dzwoniła nasza sąsiadka, właścicielka szkółki i powiedziała, że jej mąż z synem pojechali na Gardenię, Mogłem z nimi jechać gdybym wiedział wcześniej
Czekam również na relacje. Na kolejne wystawy sam będę jeździć...
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Madzenka 18:11, 22 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
Przepraszam za zamieszanie z mojej strony ale wycofuję swój wyjazd ..... to co się dzieje od rana za oknem niestety mnie przeraża ..... wybaczcie moją słabość ale się bojam ..... Jadąc na basen dzisiaj z dzieckiem widziałam stłuczki jedną za drugą i pewnie dlatego się nakręciłam ...... no ale tak już mam ..... Badzo mocno ściskam wszystkich uczestników i jeszcze raz przepraszam ....


Sywlia i ja się boję, nie żartuję, sypie śnieg, ma padać całą noc i dzień na Dolnym śląsku. Po południu zacznie sypać w Poznaniu. Gdybym mogła to bym nie pojechała lub wsiadała do pociągu..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ana 18:21, 22 lut 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Dziewczyny i chlopaki - pół godziny temu przeczytałam o Gardenii i spotkaniu, potem byl tel do Diany, potem do siostry, potem rozmowa z M i melduję, że jutro stawiam się z Dianą na targach To się nazywa spontan!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
kwiatholandii 18:38, 22 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzenka, spokojnie, główne drogi będą ok

Ana, zapraszamy na obiadek

Pawlus, wsiadaj w pociąg. Nie wykręcaj się do boju!!
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 18:39, 22 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Słuchajcie,pewnie przez ta pogodę godziny przybycia i spotkanie koło 11 moga nie wypalić, więc może przypniemy coś do ubranek (jakis znaczek rozpoznawczy) i w tłumie zawsze bedzie wiadomo, ze my to My Nie każdy zna się tak blisko jak nasza paczka z Wrocławia
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
ana_art 18:41, 22 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a ja się nie boję bo mój M by kierował.. ale jestem rozdarta do granic możliwości... dwie godziny temu zadzwoniła do mnie mama i przypomniała mi że jutro są urodziny babci...80-te... jestem taka zła... że o mało nie wyję ...tak bardzo się cieszyłam na tę Gardenię, na spotkanie z WAMI... buuu ale z drugiej strony 80-te urodziny jedynej babci są raz...
Dziewczyny mam do Was prośbę zróbcie mi zdjęcie, granitowej ściany wodnej z chronosu od tyłu, bo mnie ciekawi jak to jest rozwiązane. pliiis. Idę popłakać...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies