Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 17:11, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
eda napisał(a)


Witaj Joasiu masz racje ta ciapa przygnębia ...już lepsza była biel ze słoneczkiem taki lekki mrozik ale no cóż można pomarzyć sobie ech...wiosennie u mnie i wietrznie ...dziś słońce lekko wyjrzało i mogło by zostać ale znów deszcze zapowiadają to tak jakby Anglia u nas miała być haa tylko herbatka z mlekiem ratuje

a ja nie o tym miałam pisać miałam napisać że zachwycam się kolorami Joasiu cudne uwielbiam żółty pomarańcz inne też ale te pomarańczowe morelowe ach piękne masz różyczki Ja moje przeniosłam jesienią w bardziej zwiewne miejsce bo rosły okolone prawie ze wszystkich stron tujami i mój tato ogrodnik doradził mi przesadzenie ...pryskałam na plamistość róże kwitły ale liście okropne były choć myślę że i lato nie było łaskawe ...więc dostały nową ziemię i miejsce i trzymaj kciuki co będzie się działo na wiosnę buziaki Joasiu

Dzisiaj u mnie już wiosennie Edytko, a po śniegu zostało już tylko wspomnienie.
Dobrze podpowiedział tato ogrodnik żeby przesadzić róże bo w cieniu będą kiepsko kwitły. Po przesadzeniu dadzą radę, to twarde zawodniczki. Trzymam kciuki za piękne kwitnienie.
Buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:13, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale cudowne koloryAż czuję ten zapach

Dziękuję
Wspominowe zdjęcia pomagają przetrwać ten trudny dla ogrodników okres. Szaszyzna zaczyna mnie już męczyć.
Pozdrawiam.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:14, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Annak napisał(a)


Asiu, jak się nazywa ta piękna różyczka? Na jaką wysokość rośnie? Możesz kilka słów o niej napisać jak się sprawuje? Szukam różowych, a jestem początkująca, dopiero zbieram wiedzę na forum.
dziękuję i pozdrawiam

Aniu odpisaałam u Ciebie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:16, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BKosimkArt napisał(a)
Ależ piękne te róże, korci mnie żeby gdzieś posadzić... ale boję się że nie dam sobie z nimi rady...

Dasz radę Basiu. Wbrew pozorom róże wcale nie są takie wymagające.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:22, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BKosimkArt napisał(a)
Wow Joasiu jakie piękne!!! I te biżuteryjne zrobiłaś! Boskie są ale nigdy nie miałam odwagi żeby się za nie zabrać... ja na święta też robiłam bombki decu... ale część nie skończyłam i zostawiłam je na przyszłe święta
Nad jajami się zastanawiam...

Dziękuję Basiu. Też nie miałam odwagi ale jak spróbowałam to produkcja ruszy pełną parą. Jeszcze muszę się sporo nauczyć ale te pierwsze bardzo cieszą. Te moje robótki pomagają mi jakośc wytrwać do wiosny bo już mnie nosi
Jaja wielkanocne koniecznie muszą być, do wiosny sporo czasu więc można coś podłubać.
Buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:24, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
ogrodula napisał(a)
Artytyczna dusza z Ciebie to w przerwach ogrodowych

Gdzie mi tam do artystycznej duszy. Ot tak sobie dłubię w wolnych chwilach i czas do wiosny szybciej zleci. Ale przyznaje ze te robotki mocno wciagajace.
Dziekuje za odwiedziny.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:39, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gabriela napisał(a)
Śliczne bombki, bardzo spodobał mi się też niebieski wzór na tych płaskich. Te dekupażowe to z papieru ryżowego czy z serwetek?
Mnie się udało zrobić kilka przed świętami, więc zawisły na choince, ale od tej pory czasu brak, choć kupiłam nowe świetne farby i takie tam inne.

Dziekuje Gabrielo.
Widzialam Twoje bombki i to miedzy innymi dzieki Tobie odwazylam sie wykonac swoje wlasne. Tak wciagnelam sie w te robotki ze wszystkie wolne chwile im poswiecam.
Do decupaz uzywam i serwetek i papieru ryzowego, a ten niebieski wzor to serwetka.
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:45, 01 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
AgataM napisał(a)
Zdolniacha z Ciebie

Agato zaczynam od takich najlatwiejszych. Nie sadzilam nawet ze cos mi wogole wyjdzie, a jednak...
Jakies nowe pomysly juz mi po glowie chodza. Ale musze chwile poczekac na przesylke.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosiek33 18:22, 01 lut 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Piękne prace
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 19:02, 01 lut 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
No, no, pięknie Psze Pani Te serducha to z czego są zrobione?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies