Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 21:45, 24 sty 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
AgataM napisał(a)
Ty to masz rękę do tych piękności Są bajeczne..... A nawiasem, jaką Ty masz ziemię? U mnie jest piaszczysta, więc przywożę ziemię w wiadrach z innej działki i mieszam. Ale to i tak nie jest taki efekt jak u Ciebie.



Z tym pięknotkami różnie bywa, czasami kapryszą, ale im wszystko wybaczam
U mnie ziemia gliniasta i najwyraźniej służy różyczkom.
Od paru lat produkuję własny kompost, sciółkuję nim rabaty, zaprawiam dołki pod rośliny, róże kopczykuję kompostem. Jesienią każdy krzaczek dostał też dawkę przekompostowanego obornika końskiego.

____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 18:51, 27 sty 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dzisiaj cały dzień szaro-bury więc przeglądam fotki z lata. I tak mi się tęskno zrobiło za do ciepełkiem i słoneczkiem.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 19:00, 27 sty 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Zima nie odpuszcza, a to maleństwo jakie dzielne!
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Anabell 19:24, 27 sty 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Asiu znalazłaś lepsze zajęcie, przywołujesz najpiękniejsze z kwiatów. a ja dłubię i plecy mnie bolą.

zaczęłaś ze szlagmetalem?
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
JoannA 19:28, 27 sty 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Anabell napisał(a)
Asiu znalazłaś lepsze zajęcie, przywołujesz najpiękniejsze z kwiatów. a ja dłubię i plecy mnie bolą.

zaczęłaś ze szlagmetalem?

Planuję jutro zacząć Haniu, ale boje się jak nie wiem co Może jak zacznę to już będzie z górki.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
eda 21:58, 28 sty 2018


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
JoannA napisał(a)
Dzisiaj cały dzień szaro-bury więc przeglądam fotki z lata. I tak mi się tęskno zrobiło za do ciepełkiem i słoneczkiem.


Witaj Joasiu masz racje ta ciapa przygnębia ...już lepsza była biel ze słoneczkiem taki lekki mrozik ale no cóż można pomarzyć sobie ech...wiosennie u mnie i wietrznie ...dziś słońce lekko wyjrzało i mogło by zostać ale znów deszcze zapowiadają to tak jakby Anglia u nas miała być haa tylko herbatka z mlekiem ratuje

a ja nie o tym miałam pisać miałam napisać że zachwycam się kolorami Joasiu cudne uwielbiam żółty pomarańcz inne też ale te pomarańczowe morelowe ach piękne masz różyczki Ja moje przeniosłam jesienią w bardziej zwiewne miejsce bo rosły okolone prawie ze wszystkich stron tujami i mój tato ogrodnik doradził mi przesadzenie ...pryskałam na plamistość róże kwitły ale liście okropne były choć myślę że i lato nie było łaskawe ...więc dostały nową ziemię i miejsce i trzymaj kciuki co będzie się działo na wiosnę buziaki Joasiu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:04, 28 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Ale cudowne koloryAż czuję ten zapach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Annak 23:32, 28 sty 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
JoannA napisał(a)
Dzisiaj cały dzień szaro-bury więc przeglądam fotki z lata. I tak mi się tęskno zrobiło za do ciepełkiem i słoneczkiem.


Asiu, jak się nazywa ta piękna różyczka? Na jaką wysokość rośnie? Możesz kilka słów o niej napisać jak się sprawuje? Szukam różowych, a jestem początkująca, dopiero zbieram wiedzę na forum.
dziękuję i pozdrawiam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
BKosimkArt 06:52, 29 sty 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ależ piękne te róże, korci mnie żeby gdzieś posadzić... ale boję się że nie dam sobie z nimi rady...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
JoannA 23:19, 31 sty 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mój twórczy bałaganik
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies