Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 19:50, 02 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)


Bardzo udany Joasiu twórczy bałaganik....jak Ty znajdujesz czas....podziwiam i napatrzeć się nie mogę...u Ciebie same smaczki

Po pracy 2-3 godzinki zawsze się jakoś wygospodaruje. I czas do wiosny szybciej zleci Aganiu. I tak mnie wciągnęły te robótki że dzisiaj przygotowałam sobie kolejnych 6 bombeczek szlagmetal. W weekend popracuję nad ich ozdobieniem i zacznę jajeczka wielkanocne.

____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 19:51, 02 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
eda napisał(a)
cuuudne prace Twoje Joasiu super zdolne łapki macham

Dziękuję Edytko. Miło słyszeć pochwały od równie uzdolnionych łapek
Buziak
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 19:58, 02 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź w sprawie róży. Piękna jest tylko szkoda, że nie powtarza kwitnienia. Mam już 5 róż nie powtarzających. Wszystkie różyczki masz piękne, utwierdziłam się w przekonaniu, ze trzeba zamówić Hansestad R jej kolor jest tak intensywny i te pofalowane płatki bardzo mi się podobają.
Piękne rzeczy tworzysz, zawsze twierdzę, że jak nie spróbuję to się nie przekonam czy potrafię.

Trochę szkoda że Alchymist nie powtarza kwitnie ale wynagradza za to obfitością i długością kwitnienia. Rostock wyjątkowo piekna i zdrowa róża więc koniecznie zaproś ją do ogrodu. I kwitnie bukietami do późnej jesieni.
Wciągnęły mnie te robótki Dorotko, oj wciągnęły i w wolnym czasie coś tam dłubię
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Dorota123 21:15, 02 lut 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
JoannA napisał(a)

Trochę szkoda że Alchymist nie powtarza kwitnie ale wynagradza za to obfitością i długością kwitnienia. Rostock wyjątkowo piekna i zdrowa róża więc koniecznie zaproś ją do ogrodu. I kwitnie bukietami do późnej jesieni.
Wciągnęły mnie te robótki Dorotko, oj wciągnęły i w wolnym czasie coś tam dłubię
Wiesz straszna gapa ze mnie, okazało się, że ja już kupiłam Altchymista w ubiegłym roku. Nie pamiętałam o tym, bo mi nie zakwitł i co gorsza chorował. Zżółkły mu dwa pędy, ale coś tam zostało. Może w tym sezonie się poprawi. Też zawsze coś tam dłubię i wymyślam sobie nowe wyzwania, ale teraz jakaś bezczynność twórcza mnie ogarnęła. Lenię się
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 22:59, 02 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Joasiu zakręcona jesteś rękodziełem bombkowym....szlagmetal wciąga...mnie też bardzo się podoba

Ja poszłam na łatwiznę moje akrylowe pisanki wypełniłam piórami z marabuta...a kiedy pierwsze wysiewy?

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
JoannA 23:09, 02 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)
Joasiu zakręcona jesteś rękodziełem bombkowym....szlagmetal wciąga...mnie też bardzo się podoba

Ja poszłam na łatwiznę moje akrylowe pisanki wypełniłam piórami z marabuta...a kiedy pierwsze wysiewy?


Wciągnęło mnie Aganiu i to bardzo
W lutym to raczej nie będę nic wysiewała. Na początku marca wysieję tylko stipę, pod koniec marca pomidorki, ale musze jeszcze nasiona zamówić. Wybór jest tak ogromny że trudno mi się zdecydować jakie odmiany ale będą to napewno koktajlówki. Indigo Rose już w koszyku i coś tam jeszcze domówię. Może Bajaja?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Agania 23:22, 02 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja też wysieję stipę i pomidoro...tęsknię też za różami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasya 06:29, 03 lut 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42036
Jaki fajny bałaganik
A ja nasionka pomidorków mam...
A może wybierzecie się do ogrodu na warsztaty foto w kwietniu ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BKosimkArt 08:38, 03 lut 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
JoannA napisał(a)

Super że już zakupy poczynione. Jakie róże zamówiłaś? A jak będziesz potrzebowała pomocy to wołaj. Chyba nie mam daleko Basiu to chętnie pomogę.



Pastellę tylko 4szt... no jakoś blisko jest, dziękuję!
Nakręciłam męża na małe zmiany na froncie i zgodził się kopać i zrywać darń...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Dorota123 12:19, 03 lut 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208


Mam pytanie , gdzie się kupuje bańki w takim kształcie? Czy to są na pewno bańki, czy może styropianowe odlewy. Jaki to rodzaj sklepów prowadzi sprzedaż takich rzeczy, bo nie wiem gdzie szukać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies