Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomysł na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomysł na ogród

Skula 15:31, 14 cze 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
polinka napisał(a)
A ja myślę, że trzeba coś od siebie dać,chociażby się przywitać aby póżniej coś dostać- w tym przypadku pomoc!


zajrzyj łaskawie na pierwszą stronę , a potem oceniaj
coś nie bardzo wyszedł Ci ten głos obrony

a co do pomocy - chyba jej już nie oczekuję
a mnie jeśli ktoś o nią prosi zawsze mu ją daję - ot tak bezinteresownie


____________________
Skula Pomysł na ogród
Joaska 15:57, 14 cze 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Skula nie potrzebnie odbierasz źle rady innych uczestników forum,
przyznam szczerze kiedyś do Ciebie zajrzałam i pomimo świetnych projektów i pomysłów nie poczułam sie potrzebna więc nie zostawiłam komentarza a tym samym "nie zapamietałam twojego wątku do obserwowania" to skutkuje tym, że nie jestes odwiedzany przez wiele osób, bo myślę że wiele osób zrobiło tak jak ja.
Polinka ma rację trzeba coś zaoferować innym żeby dostać od nich jakieś rady mniej lub bardziej potrzebne, odwiedzanie się na wątkach nie jest obowiązkowe, ale skoro nie pokazujesz się nigdzie indziej poza swoim wątkiem to jak inni mają cię odszukać???
I to jest zasada wielu na wielu forach tam gdzie bywasz, bywają i u Ciebie, nie bywasz nigdzie - nikogo u Ciebie nie ma.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jednak docenisz ludzi z tego forum, bo to są na prawdę bardzo życzliwe dusze.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Skula 20:44, 30 cze 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Lilka napisał(a)
Ja też kiedyś byłam nowa. Jezeli będziesz łaskaw zajrzeć do mojego wątku stwierdzisz że nie mam 100 wpisów i bardzo nieregularnie ( z braku czasu ) odwiedzam forum. Jednak zawsze po powrocie spotykam się tu z ciepłym przyjęciem. Zawsze znajdzie się ktoś kto z życzliwością odpowie na zadane pytanie. Czytając twoje wypowiedzi rzuca mi się w oczy jedno: ja, mi dla mnie i fochy jak u starej panny. Jak administrator cię jeszcze nie pogonił nie mam pojęcia. Nie ma tu ma obowiązkowych roślin , obowiązku podpisywania codziennie listy ale też obowiązku zaglądania do Ciebie i komentowania Twoich poczynań. Skoro jesteś tak samowystarczalny i wszystkowiedzący nie wiem co tu właściwie robisz, jednocześnie denerwując swoimi wypowiedziami czytających.
Przepraszam wwszystkich forumowiczów za ten post ale po prostu nie zdzierżyłam


niczego nie musisz zdzierżać i nawet nie musisz tu zaglądać
na osłodę posadź kilka kapusto- żurawek i otocz je wiankiem wiesz czego..
administrator nie ma mnie za co pogonić - bo nie naruszam regulaminu - a że nie śpiewam waszym głosem to jeszcze nie jest powód na wykluczenie
wiem, że założyliście tutaj dziwny Klan i inne fora trochę patrzą na to z pobłażaniem a nawet kpiną - cóż ja chciałem temu mimo wszystko zaprzeczyć , ale się nie udało .

____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 20:46, 30 cze 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
co nie znaczy , że będę z WAS kpił w innych miejscach
to ,że się nie zgadzam - czytaj nie kupuję Waszych pomysłów - to jeszcze nie powód by z Was szydzić
____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 20:50, 30 cze 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
prowadzę podobnego - nazwijmy to w cudzysłowie bloga - na innym forum i mogę się pochwalić ponad 200 000 wejść - wizyt i ponad 1200 załącznikami - tutaj liczyłem na inne spojrzenie i konstruktywną dyskusję
inne spojrzenie rzeczywiście było - a dyskusja??
sami odpowiedzcie
____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 20:53, 30 cze 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
Gardenarium napisał(a)


Wykrój rabaty czyli trawę wytnij spod drzewek, będzie dużo ładniej, przy altanie wytnij podłużną rabatę, rośliny zarastają trawnikiem, a i kosić będzie łatwiej.


żeby nie było że nie słucham dobrych rad :

____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 19:11, 01 lip 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
dzisiaj pociągnąłem dalej matę wiklinową i nareszcie ukrył się za nią cały bałagan sąsiadów
mieliśmy co prawda obiekcje jak oni przyjmą to odgrodzenie , ale naprawdę dosyć długo wytrzymywaliśmy z ich nieporządkiem
o ile w zimie mało się przebywa w ogrodzie - to teraz to składowisko działało nam na nerwy
____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 19:11, 01 lip 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 19:12, 01 lip 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
____________________
Skula Pomysł na ogród
Skula 19:13, 01 lip 2013


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3482
____________________
Skula Pomysł na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies